Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Spordipisikute levik Nurmenuku lasteaias

Spordipisikute levik Nurmenuku lasteaias

23.-30. septembril toimus Tallinna Nurmenuku Lasteaia spordinädal, mis sisaldas endas palju erinevaid sportlikke tegevusi.

Igaks päevaks oli loodud liikumisõpetaja  Piia Kesanurme eestvedamisel ja õpetajate kaasabil põnev liikuma kutsuv programm. Toimusid vahvad sügismatkad Harku metsa ja Paljassaare linnukaitsealale, loendati samme rühmaruumis ja õues, tehti matkates GPS-kunsti. Terve päev pühendati erinevatele pallimängudele. Uue ettevõtmisena toimus "huvimäss", mille käigus õpetajad tutvustasid lastele oma hobisid või koostasid lastele põnevaid liikumisradu, mida kõik rühmad järjest läbida said. Kõik tegevused toimusid õues. 

Lisaks osalesid viie rühma lapsed Tallinna maratoni lastejooksul ning said auhinnaks ilusa medali ja tänukirja.  Spordinädalasse mahtus ka Haaberstis traditsiooniks saanud Õunajooksul osalemine. Oli toimekas nädal värskes õhus ja spordipisikuga said nakatatud paljud! Kuna registreerisime end osavõtjaks ka Euroopa spordinädalale, siis said lapsed vahvaks mälestuseks toredad spordinädala logoga kotid.

Tiina-Marju Jaksen
Tallinna Nurmenuku Lasteaia õppealajuhataja