Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Sportlik September Kiisuperes

Sportlik September Kiisuperes

Sportida on vahva, sportida on hea!

September oli täis liikumist, mida alustasid Taibukassid ja Mängukassid, kes võtsid osa Kalevi staadioni võimlemishommikust. Tegevusi viisid läbi Idla Eesti Seltsi juhendajad ning lapsed said sooritada erinevaid osavusharjususi palliga. Mängiti tagaajamis mängu "Jänesed ja rebased" ning teisi liikumistegevusi ja mänge muusika saatel. Üritust korraldavad kesklinna valitsus koostöös Eesti Kaleviga.

Üleeuroopalise spordinädala raames (25-29.09.2023) toimusid Tallinna Kiisupere Lasteaias mitmed sportlikud üritused. Spordinädalale vastavalt oli ka meie Kiisupere lasteaia nädal täis sportimist nii lastel, lapsevanematel kui ka personalil.

Teist sügist järjest toimusid mõlemal õuealal orienteerumishommikud lastevanematega. Iga osalev pere sai endale si-pulga ning nö rajakaardi, kus olid pildid, mis tuli õuealal üles leida ja õiges järjekorras ka piiksutada.  Osavõtt oli aktiivne ning otsimis ja leidmis rõõmu jagus kõigile.

Kolmapäeval osalesid suuremad aiarühmad Snelli staadionil spordipäeval. Lapsed said end proovile panna palliviskes, kaugushüppes ja tõkkejooksus ning loomulikult ka kulli mängida. Lisaks olid lapsed tunnistajaks õpetajate vahelisel duellil, kus eesmärgiks oli etteantud ajajooksul saalihokikepiga  veererada  enda poolele võimalikult palju palle. Seekord oli edukam kollane tiim.

Ka õpetajad oli võimalus ennast sel nädalal rohkem liigutada ning osaleda ka discgolfi koolitusel, kus treener Maria Liivamäe õpetuse järgi saadi algtõed ja oskused kuidas kettast õigesti käes hoida ja visata.

Liikuda on hea! 😊