Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Sügis kutsus külla

Sügis kutsus külla

Tallinna lasteaia Sipsik kõik rühmad läksid metsa sügisele külla, et liikuda ja avastada ning otsida ja leida matkal sügise märke.

Tallinna lasteaia Sipsik kõik rühmad osalesid oktoobrikuu teisel nädalal sügismatkadel, et märgata aastaajale omaseid tunnuseid, leida sügise märke looduses ning olla ikka aktiivne liikuja ja looduseavastaja. 
Vanemate rühmade laste matk toimus sel korral Keila-Joal. Meie loodusrada kulges mööda looklevat jõeäärset teed, siis joa juurest mööda ja sealt edasi parkmetsa. Rajal oli lastel võimalus vaadata uhket juga, kõndida üle silla, otsida sügise märke ning loomulikult pidada maha ka üks mõnus piknik. Kokku andis see mõnusa paaritunnise jalutuskäigu seitsmekümnele väikesele Sipsikule.
Nooremate rühmade lastega sõitsime aga Tädu loodusõpperajale. Toredaks esmakogemuseks meie kõige väiksematele oli juba bussisõit. Matkal tegime tutvust metsaga, nägime seeni, suuri kive, sammalt, erinevaid puid ja putukaid. Ka väiksemate matka lõpetasime pisikese piknikuga. 
Sügis oli helde ja andis lastele võimaluse uurida, avastada, kuulata ja märgata kõike, mida sel ilusal ja värvikireval aastaajal avastada on. Sügise märkide otsimistele ja leidmistele aitas kaasa muidugi ka lasteaiast kaasa võetud Sügise bingo, mida oli tore mängida rühmakaaslasega koos.  

Aitäh, liikumisõpetaja Marelle, sügismatkade korraldamise ja läbiviimise eest!