Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Talendishow finaal

25 oktoobril toimus Tallinna Lasteaias Sinilind kaua oodatud ja ette valmistatud talendishow finaal.

Talendishowle kutsusime osalema teisi Mustamäe lasteaedu ja meile tulid esinema lapsed Kiikhobu Tähekese, Lepistiku ja Männi lasteaedadest. Lisaks nendele esinesid meie oma maja talendid, kes olid valitud mudilasnõukogu poolt nädal varem toimunud eelvoorus. 
Toredat sagimist oli muusikasaal täis juba hommikust saadik. Muusikaõpetaja laulis lastega hääli lahti, tantsunumbriga esineva lapse ema sättis ja riietas teda rühmas kõigi teiste tüdrukute ärevate pilkude all. Sätiti laudu, anti veel viimane lihv saalile ja siis oligi kõik valmis ning asusime ootama meie sõpru teistest lasteaedadest. Tähekese lasteaia talent Paulina esitas vapustava iluvõimlemiskava, nii painduvat tüdrukut pole meie majas enne nähtud. Männi lasteaiast tulnud Aksel esines vahva lauluga, Lepistiku lasteaia Sebastian oli koos liikmusõpetajaga välja mõelnud ja selgeks õppinud rulluisukava. Kiikhobu lasteaeda esindas Brigita, kes esitas imelise muusikapala käsikelladel. Sinilinnu lasteaia Emily ja Olivia esinesid toredate lauludega ja Melissa esitas enda poolt koostatud koreograafiaga kõhutantsu elementidega tantsu. Kuna saal ei ole kummist, siis pealtvaatajateks olid sel korral Sinilinnu need rühmad, kust olid ka esinejad, et olla oma sõpradele toeks. 
Kui esinejad vaadatud, siis pealtvaatajad said lõbusa muusika saatel natuke tantsida. Samal ajal kogunes žürii, et valida välja kõige säravam täht. Mudilasnõukogu valis omakorda publiku lemmiku. 
Sinilinnu talendishow kõige säravam täht on Brigita Kiikhobu lasteaiast ja rahva lemmik Melissa Sinilinnu lasteaiast. Tublid ja andekad olid aga kõik esinejad ja igaüks sai karika, tänukirja ja väikse magusa ampsu. 
Kohtume järgmisel aastal Sinilinnus uuel talendishowl.