Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinn jätkab sporditegevuse toetamist ja tõstab selle baassummat

Tallinn jätkab sporditegevuse toetamist ja tõstab selle baassummat

Tallinna linn toetab tänavu noorte sporditegevust 6,9 miljoni euroga. Harrastajate ja treenerite toetuse baassumma kasvab seniselt 220-lt eurolt 230-le eurole.

Tallinna abilinnapea Vadim Belobrovtsevi sõnul on oluline järjepidevalt toetada noorte spordiga tegelemist ning harrastusspordiga tegelevate spordiklubide tegevust. “Sel aastal toetame noorte sporditegevuse raames ühtekokku 162 spordiorganisatsiooni, 22 449 harrastajat ja 543 treenerit kogusummas 6 913 131 euroga,” lisas Belobrovtsev. „Mul on eriti hea meel selle üle, et linn praegusel keerulisel ajal leidis võimaluse suurendada sporditegevuse toetuse baassummat – küll mõõdukalt, aga sellega on säilitatud õige suund.“
Tänavu linna eraldatava 6,91 miljoni euroga tagatakse harrastajate ja treenerite pearaha baassummas 230 eurot. Toetusele lisandub kvaliteetse spordiklubi puhul veel täiendavalt 50 eurot harrastaja kohta. 

Sporditegevuse toetus on ette nähtud spordiklubidele ja -koolidele 7-19-aastaste Tallinna noorte ja puuetega harrastajate ning püsiva töövõimetusega (vähemalt 40%) inimeste sporditegevuse korraldamiseks.

Sporditegevuse toetust makstakse Tallinnas 2003. aastast.
Rohkem infot sporditegevuse toetusest leiab Tallinna veebilehelt.