Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinn premeerib Aleksandr Selevkot ja tema treenerit

Tallinn premeerib Aleksandr Selevkot ja tema treenerit

Tallinna linnavalitsus eraldas Tallinna kultuuri- ja spordiametile reservfondist 4000 eurot, et toetada ja tunnustada Aleksandr Selevko ja tema treeneri Irina Kononova saavutust iluuisutamise Euroopa meistrivõistlustel.

Linnapea Mihhail Kõlvart lausus täna preemiat sümboolselt üle andes, et iluuisutamine pakub unikaalseid emotsioone ja paneb proovile sportlase oskused ning eneseväljendusvõime. „See on ala, mis toob kokku elegantsi ja jõu ning pakub vaatajatele unustamatuid elamusi. Linnavalitsuse jaoks on oluline väärtustada tallinlastest tippsportlaste ja nende treenerite panust nii Tallinna kui ka Eesti riigi maine tõstmisel ja spordikultuuri edendamisel,“ ütles linnapea. 

Aleksandr Selevko võitis 12. jaanuaril Kaunases toimunud iluuisutamise Euroopa meistrivõistlustel hõbemedali iluuisutamise üksiksõidus. Aleksandr Selevkot premeeritakse 2800 euroga, tema treener Irina Kononova saab preemiaks 1200 eurot. 

Tallinn tunnustab tallinlastest sportlaste ja nende treenerite kõrgeid sportlikke saavutusi nii olümpiamängudel, maailmameistrivõistlustel, Euroopa meistrivõistlustel kui ka Euroopa mängudel. Rohkem infot toetuste jagamise korra kohta leiab siin.