Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna jäätmejaamad lähevad üle talvisele tööajale

Tallinna jäätmejaamad lähevad üle talvisele tööajale

Alates 1. novembrist lähevad Tallinna jäätmejaamad üle talvisele töögraafikule. Kõik neli jäätmejaama - Pääskülas, Rahumäel, Paljassaares ja Pärnamäel - on jätkuvalt avatud seitsmel päeval nädalas, kuid lahtiolekuajad on sügistalvisel perioodil lühemad.

„Tallinlastel on jätkuvalt võimalik jäätmejaama külastamiseks endale sobiv nädalapäev valida. Tööaega lühendame talviseks perioodiks, sest siis käib pisut vähem inimesi,“ sõnas Tallinna abilinnapea Joosep Vimm. „Kindlasti tasub ka meeles pidada, et Paljassaare ja Pääsküla jäätmejaamades on võimalik ära anda ja võtta ka kasutuskõlblikke esemeid ning Pääskülas on kahel päeval nädalas avatud ka parandustöökoda. Nii mõnigi ese ei pea veel saama prügiks ning võib leida endale uue tänuliku kasutaja või lihtsalt natuke pikema eluea.“

Kolmapäevast, 1. novembrist on Tallinna jäätmejaamad avatud tööpäeviti kell 14.00-19.00 ning nädalavahetustel kell 10.00-15.00. Riigipühadel on jäätmejaamad suletud, eesolevasse talveperioodi jäävad jõulud (24.-26. detsember), uusaasta (1. jaanuar) ja vabariigi aastapäev (24. veebruar).

Paljassaare jäätmejaam asub Põhja-Tallinna linnaosas aadressil Paljassaare põik 5, Pärnamäe jäätmejaam asub Pirita linnaosas aadressil Ristaia tee 8/Pärnamäe tee 36, Pääsküla jäätmejaam asub Nõmmel aadressil Raba 40 ja Rahumäe jäätmejaam samuti Nõmme linnaosas aadressil Rahumäe tee 5a.

Jäätmejaamu haldab Tallinna Jäätmekeskus. Täpsemat info saab keskuse kodulehelt http://www.tallinn.ee/jaatmekeskus ja telefonilt 616 4000.