Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Kadaka lasteaed Nõmme Pihlakodus

Tallinna Kadaka lasteaed Nõmme Pihlakodus

Vabariigi aastapäeva eel andsid Rõõmupallid Nõmme Pihlakodus piduliku kontserdi.

Lapsi oli kuulama kogunenud arvukas publik, kes võtsid meid väga soojalt vastu. Oli rõõm tõdeda, et nii publik kui personal olid kontserdiks hoolikalt valmistunud. Samuti olid lapsed ise riietunud rahvariietesse, sättinud patsid ja põlvikud.
Ligi kolmveerandtunnisel kontserdil esitasid lapsed Eesti sünnipäevale pühendatud temaatilisi laule ja luuletusi. Lapsi juhendasid õpetaja Anne Arvisto (luuletused) ja muusikaõpetaja Külli Erimäe.
Kadaka lasteaial on aastatega kujunenud Nõmme Pihlakoduga soojad ja sõbralikud suhted. Lapsed ja Pihlakodu asukad kohtuvad regulaarselt jõulude eel, vabariigi aastapäeva paiku ning oleme kutsutud andma kevadkontserti.
Laste ja eakate kohtumine tuleb igati kasuks. Laps õpib mõistma inimese eluringi ja iga inimese erilisust. Südameid puudutavate laulude ja luuletustega saab teha rõõmu ja saada seda ka tagasi. 
Kontserdijärgselt ootas lapsi Pihlakodu personali poolt valmistatud üllatus: peolaud. 
Muljeid jagab 6-aastane Iris Lätt: "Mulle meeldis väga! See on nii tore, et vanad inimesed meid (lapsi) külla viitsivad kutsuda. Need laulud meeldivad mulle ka, mis me laulsime." Arora Aron nõustub sõbrannaga: "Meeldis ka väga. Ma sain näiteks teada, kuidas inimestel läheb. Ja söök oli ka väga hea!"