Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi teema-aasta

Tallinna Kristiine Gümnaasiumi teema-aasta

Tallinna Kristiine Gümnaasiumis korraldati teema-aastast lähtudes I poolaastal mitmeid liikumisele, tervisele ja koolispordile suunatud tegevusi.

Septembrikuu oli liikumiskuu. Selle raames toimus 23.-30. septembrini spordinädal, kus kõik õpilased said osaleda spordiviktoriinis ning soovi korral võtta mõõtu õppejuhtidega saalihokipalli väravasse löömise võistluses. 27. septembril toimus Üleeuroopalise Koolispordipäeva raames klassidevahelised pendelteatejooksud ning kooli murdmaajooksu võistlused. Kooli kollektiivile toimus septembrikuus liikumisvõitlus, et pöörata tähelepanu igapäevase liikumise olulisusele.

Oktoobrikuu oli vaimse tervise kuu ning selle raames viisid kehalise kasvatuse õpetajad tunni läbi peaasi.ee kaudu. Kooli kollektiiv tegi kehalise kasvatuse õpetaja juhendamisel tutvust joogaga, et tööpäeva lõpus natukene lõõgastuda.

Märkamise ja heaolukuu raames oli novembris võimalik õpilastel kirjutada oma kaasõpilaste ning õpetajate kohta positiivset tagasisidet, mõtteid ja soove, mis kajastusid kooli infostendidel. Kehalise kasvatuse tundides tutvuti spordialadega, millega klassikaaslased peale koolitunde tegelevad.

Detsembris toimunud puhkuse ja une kuu raames oli kooli aulas vahetundide ajal puhkuseminutid, kus õpilastel oli võimalik soovi korral koridorimöllust eemal olla ja puhata vaikuses. Kehalise kasvatuse tundides korraldati padjasõdasid ning 9. detsembril toimus ülekooliline stiilipäev „minu ideaalne puhkus“.

Allikas: Doris Dunaiski, Tallinna Kristiine Gümnaasium