Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikooli õpilased võtsid osa Mesikäpa teatejooksust

Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikooli õpilased võtsid osa Mesikäpa teatejooksust

Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikooli õpilased võtsid aktiivselt osa 22. septembril 2023 toimunud Mesikäpa teatejooksust Tallinna Lauluväljakul. Selle sündmuse peamine eesmärk oli toetada laste tervislikku elustiili ning koguda raha nende eakaaslaste jaoks, kes on kaotanud liikumisvõime.

See polnud esimene kord, kui Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikooli õpilased otsustasid ühineda heategevusliku teatejooksuga, et aidata neid, kes vajavad erilist tuge. 

Et valmistuda selleks oluliseks sündmuseks, harjutasid kooli õpilased teatejooksu oma kooli staadionil. Nende ettevalmistus oli hoolikas ja pühendunud, sest nad teadsid, et selle ürituse eesmärk on suuremeelne ning nõuab nende parimat jõudu.

 Marta Luisa Link oli silmapaistev oma julguse ja motivatsiooni poolest. Tema jaoks polnud ükski takistus liiga suur, et mitte jooksu ette võtta ning see lõpuni viia. Marta Luisa Link oli eeskujuks kõigile oma eakaaslastele ning näitas, et kui sul on tahe ja pühendumus, siis saab kõigega hakkama.

Sündmuse ajal töötasid kõik õpilased ühtse meeskonnana ja toetasid üksteist. Oluline oli mitte ainult jooksu tulemus, vaid ka see, kuidas nad koos tegutsesid ja üksteist innustasid.

Kokkuvõttes oli Mesikäpa teatejooks Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikooli jaoks oluline, mis edendab tervislikku elustiili ning aitab neid, kes seda vajavad. Õpilaste pühendumus ja ühtekuuluvus olid näha ning see üritus tõi kokku mitu kooli ja loodetavasti innustab ka tulevikus sarnaseid ettevõtmisi.

Allikas: Tallinna Laagna Lasteaed-Põhikool