Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna linna digitoetus väikeettevõtjatele

Tallinna linna digitoetus väikeettevõtjatele

Väikeettevõtja digilahenduse toetuse eesmärk on muuta vajalike digilahenduste kasutuselevõtt Tallinna väikeettevõtjatele lihtsamaks, et parandada nende tootva ja teenust osutava äritegevuse efektiivsust ja kasvatada järjepidevalt konkurentsivõimet

Toetus on mõeldud Tallinnas registreeritud tootvatele ja teenust osutavatele mikro- ja väikeettevõtjatele, et toetada ettevõtete protsesside efektiivsemaks muutmist ning toodete ja teenuste lisandväärtuse suurendamist ja konkurentsivõime kestvat kasvu digilahenduste kasutuselevõtu kaudu. Digilahenduseks võib olla uus soetatav personalihaldus- ja turundustarkvara, laohaldussüsteem, e-poe lahendus, broneerimissüsteem vmt.

Loe täpsemalt: väikeettevõtja digilahenduse toetus


Vaata ka Tark tööstusITL praktilised digitaliseermise kogemuslood

Tallinna ettevõtluskeskus koostöös Eesti Infotehnoloogia ja Telekommunikatsiooni Liiduga on välja töötanud 8-osalise koolitussarja "Digitaliseerimise kiirkursused", mille iga osa keskendub digitaliseerimise erinevatele osadele, alustades mõiste selgitusest ja lõpetades praktiliste näidetega erinevate protsesside digitaliseerimisest. Digitaliseerimine ei ole tegelikult tänapäeval enam valik, vaid turu nõue, et ärimaailmas konkurentsis püsida ja kasvada.