Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna linnaplaneerimise ametit asub juhtima Martin Karro

Tallinna linnaplaneerimise ametit asub juhtima Martin Karro

Tallinna Linnavalitsus nimetas täna ametisse linnaplaneerimise ameti juhataja Martin Karro, kes asub tööle alates 2. maist 2023.

„Tallinna pikaajaline eesmärk on kujundada linnaruumi nii, et see oleks kodune, meeldiv ja turvaline elukeskkond igale linlasele ehk 15 minuti linn, kus iseseisvalt saavad liikuda nii 8- kui ka 80-aastane. Võtmeteguriks on siin linnaplaneerimine, kus tänastel otsustel on aastakümnete pikkune mõju. Martin Karrot ootavad kahtlemata ees suured väljakutsed, kuid heas koostöös oma meeskonnaga on kõik sihid saavutatavad,“ ütles abilinnapea Madle Lippus.

„Võtan hea meelega need väljakutsed vastu. Kui tuua välja kolm prioriteeti, millega tahan ameti juhina tegeleda, siis neist esimene on tööprotsesside korrastamine, läbipaistvuse suurendamine ja kliendirahulolu saavutamine. Kindlasti soovin panustada sellesse, et linnaplaneerimise ametis oleks hea töötada. Väga oluliseks pean koostööd teiste asutustega, sest edukas lõpptulemus sõltub mitme asutuse ühisest tulemusest,“ rääkis Martin Karro.

Martin Karro on omandanud Tartu Ülikoolis magistrikraadi ärijuhtimise erialal ning TalTech’is organisatsiooni ja juhtimise erialal, ta on lõpetanud ka Eesti Diplomaatide Kooli rahvusvaheliste suhete ja Euroopa integratsiooni erialal. Töö- ja juhtimiskogemuse on Karro saanud nii era- kui ka avalikus sektoris, olles kümme aastat SEB panga Baltikumi kliendikogemuse juht ja viimased neli aastat Riigi Tugiteenuste Keskuse peadirektori asetäitja.

Tallinna linnaplaneerimise ameti juhataja ametikohale korraldati sihtotsing pärast seda, kui avalik konkurss luhtus. Linnaplaneerimise ameti eelmine juhataja Ivari Rannama lahkus ametist 17. veebruaril.

Linnaplaneerimise ameti juhataja põhipalgaks on 5500 eurot kuus. Põhipalk määratakse vastavalt Tallinna Linnavolikogu määrusele „Tallinna linna ametiasutuste palgajuhend“.