Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Mustamäe Gümnaasium on liitunud Liikuma Kutsuva Kooli võrgustikuga

Tallinna Mustamäe Gümnaasium on liitunud Liikuma Kutsuva Kooli võrgustikuga

Peame väga oluliseks kooli rolli õpilaste liikumisharjumuste kujundamisel. Käesoleval õppeaastal on meie koolis toimunud ja veel toimumas mitmeid liikumisega seotud ettevõtmisi (mh ülekoolilisi), mis toetavad Tallinna Haridusameti Koolispordi teema-aastat (nt ülekooliline lõimitud fotojaht, kükitamise vahetunnid, ülekooliline uisupäev jt).

Samuti on koolis loodud tervise ja koolispordiga tegelev õpetajate töörühm. Traditsiooniliselt on meie koolis suurt rõhku pööratud talispordile ning igal aastal on toimunud ka spordipäevad.

Soovisime saada Liikuma Kutsuvaks Kooliks, kuna usume, et selle kaudu on võimalik tõsta kogu koolipere teadlikkust liikumise vajalikkusest, elavdada koolipäevi ning julgustada õpetajaid kasutama mitmekesisemaid metoodilisi võimalusi. Meil on juba õpetajaid, kes järgivad Liikuma Kutsuva Kooli põhimõtteid ning jagavad oma praktikaid teite õpetajate ja vanematega, kuid soovime, et võrgustik oleks laiem. Suureks väärtuseks peame võimalust programmis osalemise kaudu erinevatel koolitustel osaleda ja uusi ideid saada.

Allikas: Kaire Pihelgas, Tallinna Mustamäe Gümnaasium