Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna Paekaare Lasteaia Mõmmipere rühma lapsed käisid Pae turul kauplemas

Tallinna Paekaare Lasteaia Mõmmipere rühma lapsed käisid Pae turul kauplemas

Mõmmipere rühma lapsed on juba nii suured, et hakkavad järgmisel sügisel kooli minema. Et koolilapse elu paremini sujuks ja oleks kergem tarkust taga nõudma minna, on tegeletud ettevõtlusõppega juba sellest sügisest saadik. Nüüd, kus lapsed teavad, et majandusringluseks on tarvis nõudlust ja pakkumist ehk ostjaid ja müüjaid, tuleb kõik omal nahal läbi proovida.

Eile, 11. detsembril, käisid Mõmmipere rühma lapsed müümas oma toodetud ja meisterdatud kaupa nii Pae turul, kui ka lasteaia jõululaadal.

Pae turule kauplema minemiseks olime eraldi taotlenud Lasnamäe Linnaosavalitsusest ka müügiloa ning õppe eesmärgil müügiprotsessiks ettevalmistades pannud üles telgi ja sättinud lauad. Toodangut said lapsed kordamööda müüa ning õpetajad olid neil mõistagi abiks. Ka lapsevanemad olid müüdava toodangu hankimiseks omalt poolt pingutanud ja päev sai suuresti ka tänu neile just nii vahva!

Lisaks käisid meie juures turul ostlemas ka üllatuskliendid, Lasnamäe linnaosa vanem Julianna Jurtšenko ja nõunik Pavel Kornev. Viimane neist on ka Tallinna Paekaare Lasteaia vilistlane.

Nagu ikka, on igal äril oma eesmärk ja Mõmmipere eesmärgiks oli koguda raha lasteaia lõpupeo pidamiseks.

Allikas: Tallinna Paekaare Lasteaed