Liigu sisu juurde
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna spordihommikul saab teha trenni tippsportlastega ja proovida taliujumist

Tallinna spordihommikul saab teha trenni tippsportlastega ja proovida taliujumist

23. novembril kell 8-9 toimub Tallinna kolmes spordihallis ja kahes taliujumiskeskuses spordihommik, mille raames saavad kõik huvilised osaleda tasuta treeningutel.

Tänavuse spordihommiku raames viib Sõle spordikeskuses juhendatud treeningprogrammi läbi pealinna esindusvõistkond Selver/TalTech võrkpallimeeskond, Lasnamäe kergejõustikuhallis juhendavad treeningut olümpiavõitja Erki Nool ja Euroopa sisemeister Ksenija Balta ning Kristiine spordimajas linnapea Mihhail Kõlvart. Treeningud sobivad nii algajatele kui ka edasijõudnutele. 

Samuti on spordihommikul võimalus külastada taliujumiskeskusi Pirital ja Nõmmel. Mõlemas keskuses on kohapeal ka instruktorid ning osalejad saavad kasutada ka saunateenust. Oodatud on nii kogenud talisuplejad kui ka need, kes soovivad sellega algust teha.

Nii spordihallides kui ka taliujumiskeskustes toimuvad treeningud on osalejatele tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine. Registreerida saab SIIN kuni 22. novembrini. 

Spordihommikul osalejad saavad kingituseks sussikoti ja tasuta 10-korra pääsme pealinna ühte ujulasse. Samuti ootavad spordihommikul kaasategijaid tervislikud smuutid. 

Haridusasutustel on võimalus osaleda väljakutses „Spordiminut“. Tegemist on koolidele ja lasteaedadele suunatud võimalusega spordihommikul kaasa lüüa ja teha tõhusaid spordiharjutusi vaid mõne minuti jooksul. Koolidele näitab video teel treeningharjutusi ette olümpiavõtja ja maailmameister Gerd Kanter. Tallinna lasteaedade lapsed saavad aga aktiivset hommikut veeta video vahendusel koos Lotte ja Roosiga. Väljakutses osalemiseks ei ole registreerimine vajalik. 

Kõikide "Spordiminut" väljakutsest osavõtnud klasside ja lasteaia rühmade vahel loositakse välja 8 auhinda - priipääsmed uisutama kogu klassile/ lasteaiarühmale.

Täpsem info kodulehel tallinn.ee/spordihommik