Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna XXI Kooli õpilasfirma ‘Ohana valmistab eksootiliste maitsetega käsitöökokteile

Tallinna XXI Kooli õpilasfirma ‘Ohana valmistab eksootiliste maitsetega käsitöökokteile

Tallinna XXI Kooli õpilasfirma ‘Ohana valmistab eksootiliste tasakaalustatud maitsetega käsitöökokteile. Kokteilide nimetused ja ka õpilasfirma enda nimi tuleneb Hawaii keelest.

Kõik tsitruselised mahlad ja teed, mida jookides kasutatakse on naturaalsed ning hetkel on valmis saanud juba kolme sorti kokteile.

Iga joogi kohta on eraldi väljatöötatud lühikirjeldus ning koostisosad:

‘Ohana Hawaii (kollane) käsitöökokteil on sidruni-mojito, millele lisab särtsu troopiline passioon. Jahutav kokteil toob naeratuse näole ning viib igaühe Hawaii lainele.

Koostisosad: sidrunimahl, passiooniekstrakt, vesi, mojito- ekstrakt, kodune piparmünt.

‘Ohana Mahalo (oranž/pruunikas) käsitöökokteil on huvitav kooslus greibist ja piparmündist, millele on lisatud ka passioonisiirup. Erinevad maitsed tasakaalustavad üksteist, luues meeldivalt hapuka maitseelamuse.

Koostisosad: Punase greibi mahl, passiooniekstrakt, kodustest piparmüntidest valmistatud tee, vesi, laimimahl.

‘Ohana Aloha (roosa) käsitöökokteil on ideaalne janukustutaja magusasõpradele. Mojito mahedale maitsele lisab iseloomu magus Arbuus.

Koostisosad: Laimimahl, mojito-ekstrakt, piparmünt, arbuusisiirup ja vesi.

Hetkel testitakse ja katsetatakse uusi sorte ja maitseid, et iga viimane teepiisk ja laimimahla gramm oleks perfektsuseni väljamõõdetud ja tasakaalus.

„Otsustasime teha just selliste eksootiliste maitsetega jooke, mida poodides saadaval ei ole, seega soovisime pakkuda midagi uut. Ja veel, et ka talvel saaks kodudes nautida ja tunda troopiliste jookide värskust“ ütlevad õpilasfirma liikmed.

21..JPG

Allikas: 21. Kool