Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Täna mul oli au avada Tallinna Linnavalitsuse (Vabaduse väljak 7) I korruse näituseakendel Mustamäe andekate noorte kunstnike näitus.

Nagu te teate, korraldas Mustamäe Linnaosa Valitsus ka tänavu Mustamäe koolide algklassiõpilastele (1.-4. klass) juba traditsiooniliseks saanud jõulujoonistuste konkursi.

Kokku saabus sel aastal konkursile 434 joonistust – üks ilusam ja huvitavam kui teine. (Võrdluseks, eelmisel aastal laekus konkursile umbes 260 tööd.)

Võitjad selgusid siinsamas Mustamäe Linnaosa Valitsuse Facebooki lehel korraldatud rahvahääletuse tulemusena. 8. detsembri keskpäeval kell 12.00 panime skoori lukku ja saime teada meie võitja nime, kelleks on 8-aastane 𝗛𝗮𝗻𝗻𝗮 𝗦𝗲𝗽𝗺𝗮𝗻, kelle joonistusest valmis Mustamäe Linnaosa Valitsuse traditsiooniline jõulukaart, mis jõuab enne jõulupühi igasse Mustamäe postkasti!

Sellel kaardil on lisaks kaunile joonistusele ka ilus lugu. Mulle see tohutult meeldib! Kuidas saabuvad jõulud? Tähistaevast kukkuvad tähed kaunistavad kuuski ja nii - ehitud kuuskede järgi - saamegi aru, et käes on jõulud.

Mõelge palun sellele kaunile ja siirale loole, kui leiate postkastist meie selle aasta jõulukaardi, mille pildi autoriks on Hanna Sepman.

Aga see pole veel kõik! Nagu lubasime, siis lisaks publiku lemmikule korraldasime ja avasime täna Tallinnas Linnavalitsuses veel 26 konkursil enim hääli saanud noorte kunstnike kaunitest töödest koostatud näituse.

Palju õnne!

𝗛𝗮𝗻𝗻𝗮 𝗦𝗲𝗽𝗺𝗮𝗻
𝗩𝗶𝘁𝘁𝗼𝗿𝗶𝗮 𝗚𝗼𝗻𝗰𝗵𝗮𝗿𝗼𝘃𝗮
𝗠𝗮𝗿𝗹𝗲𝗲𝗻 𝗢𝗹𝗹𝗶𝗻𝗼
𝗧𝗶𝗺𝗼 𝗠𝘂̈𝗿𝗴𝗶𝗺𝗮̈𝗲
𝗜𝘀𝗮𝗯𝗲𝗹𝗹𝗮 𝗞𝗮𝗹𝗱𝗮
𝗘𝗹𝗶𝘀𝗮𝗯𝗲𝘁 𝗞𝗹𝗮𝗺𝗮𝘀
𝗠𝗼𝗻𝗮 𝗣𝗶𝘂𝘀
𝗛𝗮𝗿𝗮𝗹𝗱 𝗞𝗼𝘁𝗸𝗮
𝗞𝗮𝗿𝗹 𝗠𝗼̈𝗹𝘁𝗲𝗿
𝗟𝗶𝘀𝗮𝗻𝗱𝗿𝗮 𝗔𝗹𝗲𝗺𝗮𝗮
𝗠𝗮𝗶𝗸𝗲𝗻 𝗝𝘂̈𝗿𝗶𝘀𝗸𝗮
𝗗𝗮𝘃𝗶𝘁 𝗦𝗲𝗿𝗼𝗯𝘆𝗮𝗻
𝗩𝗶𝗸𝘁𝗼𝗿𝗶𝗮 𝗭̌𝘂𝗸
𝗔𝗻𝗱𝗿𝗲 𝗢𝗷𝗮𝗿𝗶
𝗦𝗼𝗳𝗶𝗮 𝗕𝗼𝗯𝗼̃𝗸𝗶𝗻𝗮
𝗢𝗹𝗲𝗸𝘀𝗮𝗻𝗱𝗿𝗮 𝗣𝗶𝗱𝗯𝘂𝘇𝗵𝘀𝗸𝗮
𝗗𝗶𝗮𝗻𝗮 𝗠𝘆𝗸𝗼𝗹𝗶𝘂𝗸
𝗠𝗶𝗮 𝗦𝗮̈𝗸𝗸
𝗛𝗲𝗱𝘃𝗶𝗴 𝗩𝗶𝗻𝗸𝗹𝗲𝗿
𝗟𝗶𝘀𝗲𝘁 𝗛𝗲𝗶𝗻𝗽𝗮𝗹𝘂
𝗔𝗹𝗯𝗲𝗿𝘁 𝗖𝗵𝗶𝗸𝗲𝘇𝗶𝗲 𝗢𝗸𝗮𝗳𝗼𝗿
𝗠𝗲𝗹𝗮𝗻𝗶 𝗞𝗮𝘂𝗿
𝗞𝗮𝗿𝗹 𝗞𝗮̈𝗻𝗴𝘀𝗲𝗽
𝗠𝗮𝗿𝗶𝗮 𝗔𝗴𝗮𝗿𝗸𝗼𝘃𝗮
𝗘𝘃𝗲𝗹𝗶𝗻𝗮 𝗞𝗶𝗵𝘁𝗮𝗻
𝗔𝗻𝗮𝘀𝘁𝗮𝘀𝗶𝗮 𝗩𝗹𝗮𝘀𝘀𝗼𝘃𝗮
𝗩𝗮𝗹𝗲𝗿𝗶𝗮 𝗞𝗼𝗽𝗼̃𝘁𝗼𝘃𝘀𝗸𝗮𝗷𝗮

Teie võidutöödest kokku pandud jõulunäitus kaunistab Tallinna Linnavalitsuse näituseaknaid 15. detsembrist 2021 kuni kuni 31. jaanuarini 2022! Tulge kindlasti vaatama!

Kõik Mustamäe jõulujoonistuste konkursi võitjad saavad pärjatud. Nad saavad tänukirja, tasuta pääsmeid Mustamäe uisuparki ja kunstitarvete komplekti.

Ning eranditult kõik meie konkursile oma töid saatnud noored kunstnikud – kõik 434! – saavad Mustamäe Linnaosa Valitsuselt tunnustuseks ja tänutäheks väikese kingituse.

Lubame, et kõik auhinnad ja kingitused toimetatakse meie tublide kunstnike koolidesse veel selle töönädala lõpuni.

Head mustamäelased, soovin teile kaunist pühadeootust ja tere tulemast meie andekate Mustamäe laste kunstinäitusele!

Lauri Laats
Mustamäe linnaosa vanem

Fotod: Aleksandr Guzhov (Pealinn)