Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tänavaspordifestival „Ghetto Games“ naaseb Tallinna suuremalt kui varem

Tänavaspordifestival „Ghetto Games“ naaseb Tallinna suuremalt kui varem

18. mail leiab taas aset kaasahaarav ning mitmekesine tänavaspordivõistlus „Ghetto games“, mis on üks suurimaid noorte tänavaspordi ja kultuuriliikumisi Lätis ja Ida-Euroopas. Sündmus toimub kell 12-19 Meremuuseumi kõrval Lennusadama alal. Oodata on põnevat päeva, mis on täis tänavaspordi võistlusi, meelelahutuslikke etteasteid ja põnevaid tegemisi igale vanusele.

„Ghetto games“ on enamat kui lihtsalt tavaline võistlus – see on elava tänavakultuuri pidu, mis toob kokku sportlased, tantsijad, artistid ja pealtvaatajad, keda kõiki ühendab kirg tänavakultuuri vastu.

Sellel aastal on kavas:

Võistlused: Vaadake, kuidas oma ala parimad võistlejad võtavad mõõtu 3x3 tänavakorvpallis, 3x3 tänavajalgpallis, MMA-võitlustes, tänavatantsu lahingutes ja tänavatreeningu meistrivõistlustel.
Etteasted: Sukelduge elava muusika, DJ-settide ja köitvate tantsukavade maailma, mis sütitavad terveks päevaks.
Meelelahutus: „Ghetto games“ pakub midagi igale vanusele ja huvile, olgu te siis kogenud sportlane või lihtsalt sooviga festivali melu nautida. Avastamisrõõmu pakuvad interaktiivsed mängud, osavusvõistlused ja erilisi leide täis Ghetto pood.
 
„Ghetto football“ programm algab U12, U14, U16, U19, 20+ vanuserühmade mängudega, millele järgneb „Panna“ 1-1 turniir – mäng, kus eesmärk on vastase jalgevahelt palli läbi mängida või lüüa võimalikult palju väravaid.

„Ghetto basketkorvpallivõistlused toimuvad kuues erinevas rühmas (U12, U14, U16, U18, avatud kategooria) ja Nordic Cup PRO mängijatele, kus võistkonnad võistlevad auhindade ning punktide eest Ghetto korvpalli edetabelis ja FIBA 3x3 reitingus. Parimad Nordic Cup võistkonnad pääsevad hooaja finaalvõistlustele. Osalema on oodatud kõik, sõltumata vanusest ja kogemusest. Meenutame ka, et just „Ghetto basketkorvpalliturniiridel osalenud mängijad võitsid ajaloo esimesed olümpiakullad 3x3 korvpallis.

„Ghetto dance“ tantsuvõistlustel astuvad üles nii algajad ja harrastajad (avatud kategoorias) kui ka professionaalid (VIP lahingus).

„Ghetto fight“ toob kohale rahvusvahelise MMA võistluse, kus 15 matši raames selgitatakse välja tugevaimad Baltimaade võitlejad erinevates kaalukategooriates ning võideldakse Ghetto fight meistritiitli nimel.

Tänavatreeningu võistlused viiakse läbi freestyle alal, kus osalevad Skandinaavia ja Balti riikide parimad sportlased.

Sissepääs on pealtvaatajatele tasuta. Kui soovite võistlustel osaleda, registreeruge eelnevalt internetis. Registreerimine avatakse üks kuu enne ürituse toimumist. Lisainfo: www.ghetto.lv ja www.ghettogames.com