Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tartu maantee ja Pronksi tänava ristmiku avamine leevendas kesklinna liiklusolusid

Tartu maantee ja Pronksi tänava ristmiku avamine leevendas kesklinna liiklusolusid

Tartu maantee ja Pronksi tänava ristmiku avamine eelmisel nädalal leevendas osaliselt kesklinna liiklusolukorda. Septembri esimeses pooles kasutati tipptundidel mitmel ristmikul liikluse sujuvamaks korraldamiseks reguleerijate abi, kuid alates sellest nädalast keskenduvad nad Reidi teele ja Viru ringile.

Abilinnapea Vladimir Svet selgitas, et esimese kahe septembri nädala jooksul kasutati kesklinnas reguleerijate abi viiel ristmikul. „Pronksi tänava osaline avamine on liiklusolukorda parandanud. Jälgime liiklusolusid hoolikalt ja vajadusel toome reguleerijad ristmikele tagasi, praegu jätkavad nad oma tööd Reidi teel ja Viru ringil. Kutsume autojuhte üles eelistama Pronksi tänavat, et Kreutzwaldi tänaval saaksid bussid kiiremini sõita.“

Pronksi tänava lõik Tartu maantee ja Raua tänava vahel on nüüd osaliselt liiklejatele avatud, kuid pööre Pronksi tänavalt Gonsiori tänavale on kuni tööde lõpuni endiselt suletud. Gonsiori tänava muutsuunarada teenindab ajutiselt linna sisenevat liiklust ning Raua ja Kunderi tänav on ette nähtud kesklinnast väljuvatele sõidukitele. Avatud teelõigul jätkuvad veel väikesemahulised ehitus- ja märgistustööd, mis võivad ajutiselt liiklemist häirida.

Täies mahus avatakse Pronksi ja Jõe tänav liiklusele oktoobri keskpaigas.