Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tehnopoli Startup Inkubaatori Filmi- ja multimeediakiirendi

Tehnopoli Startup Inkubaatori Filmi- ja multimeediakiirendi

Tehnopoli Startup Inkubaator aitab tuua tehnoloogiaettevõtete loodava innovatsiooni filmitööstusesse, et muuta seda efektiivsemaks, keskkonnasäästlikumaks ja uudsemaks.​

Oled oodatud liituma Tehnopol Startup Inkubaatori filmi- ja multimeediakiirendiga, kui soovid tehnoloogiapõhiste ideedega filmitööstuse valdkonda edasi viia. Filmi- ja multimeediakiirendi keskendub eelkõige multimeedia, virtuaalse ja täiendatud reaalsuse ning nendega kaasuvatele valdkondadele ning arendab sellele keskenduvaid iduettevõtteid.

Pakume kvaliteetset programmi ning valdkondlikku ekspertnõu oma ettevõtte kasvatamiseks. 6-kuulisse kiirendisse pääseb 10 hoolikalt valitud ettevõtet.

Ootame sind, kui sul on alustav tehnoloogiaettevõte, pühendunud meeskond ja oled idee tasandilt jõudnud juba edasi MVP või prototüübini.

Meil on väga selge motivatsioon aidata sind eduni, sest pakume kõiki teenuseid kuutasu vabalt ja vaid 2% osalusoptsiooni eest. Kui õnnestud, siis õnnestume koos!

Kandideerimiseks esita avaldus allpool olevast nupust ning seejärel võtame sinuga ühendust! Kandideerimine lõpeb 30. aprill!

Kui sa ei saa kandideerimise järgselt kinnitussõnumit või tekib muid küsimusi, kirjuta programmijuhile [email protected].

Filmi ja multimeediakiirendi on osaks IDA Hub filmi ja multimeedia innovatsioonikeskusest, mille tervikliku kontseptsiooni asutajateks on IVEK, IVIA ja Tehnopol. Unikaalse innovatsioonikeskuse eesmärgiks on toetada filmitalentide ja nutikate tulevikutegijate arengut.

Liitu programmiga