Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tervisedendus konverents "Õpetajalt õpetajale 2024"

Tervisedendus konverents "Õpetajalt õpetajale 2024"

24. aprillil 2024 toimus Tallinna Lepatriinu Lasteaias neljas Tervisedendus konverents.

Konverentsi eesmärgiks on jagada rühmapõhist ühe aasta tervisetegu. Sel aastal oli esmakordselt meie konverentsil uusi mõtteid kogumas külalised Haridusametist, hoolekogust, Virmalise, Mutionu, Linnupesa ja Tihase lasteaedadest.

Ettekanded oli sel aastal keskendunud toidu teemadele ja suuhügieenile. Põnevalt eristusid kaks une teemalist ettekannet. Ühes neist oli kajastatud huvitav paneeldiskussioon lastega. Teises, koolieelikute rühmas külastati Tervisemuuseumi, kus võeti osa programmist „Uneversum. Näitus unest ja magamisest.“.

Lisaks oli ettekannetes kajastatud õppekäike, kus olulisel kohal ohutu käitumine liikluses. Samuti esitleti koostööd lastevanematega. Lastevanemate ametid on väga huvitavad ja nende poolt läbiviidud õppetegevused kaasahaaravad. Külas käisid hambatehnik, kiirabitöötaja, arst, teadlane, treener ja paljud teised.
Lapsevanemad on alati meile oodatud oma ameteid tutvustama!

See, et meie asutuses on rõõm töötada, peegeldus majandusjuhataja Ly ettekandest, kes on lasteaia Tervist edendav töökoht juht.
Konverentsil sai jagatud palju rõõmu, soojust, positiivsust ja huvitavaid ideid.

Aitäh külalistele, kes meid oma kohal viibimise ja hea sõnaga julgustasid ning ka moderaatoritele Urve Kukk`le ja Eneli Uusmets’le.