Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Turvapatrull aitab Haaberstis suvel avalikku korda tagada

Turvapatrull aitab Haaberstis suvel avalikku korda tagada

Osaühing K Security turvapatrull alustab laupäevast kuni septembri keskpaigani Tallinnas Haaberstis avalikku korra tagamist ja mis on abiks seal, kus on enim probleeme elanikke häirivate avaliku korra rikkumistega.

Haabersti linnaosa vanem Anna Levandi sõnul ei asenda turvapatrull politseid, vaid on täiendavaks abiks eelkõige avaliku korra tagamisel ning nende põhirõhk on avalikus kohas alkoholi tarbimise keelust kinnipidamise kontrollimine ja napsitajate korrale kutsumine.„Turvateenust osutatakse iga päev alates 1. juunist kuni 15.septembrini ning sisaldab nii jalgsi patrullimist kui autopatrulli tööd. Turvapatrulli suurem tähelepanu on pööratud Nurmenuku ja Järveotsa kaubanduskeskuste ümbrusele ning aktiivse kasutusega puhkealadele nagu Õismäe tiigi pargiala ja Harku järve puhkeala ning spordi- ja mänguväljakutele,“ ütles Levandi.
Elanikud, kes märkavad linnaosas avaliku korra rikkumist saavad sellest ka ise turvapatrullile operatiivselt teada anda. Tähelepanekud Haabersti linnaosa avaliku korra rikkumistest on oodatud iga päev kell 10-22 telefonil 56 628 059.
Haabersti Linnaosa Valitsus on sõlminud turvateenuseks lepingu OÜ K Securityga. Patrullimine maksab kokku 23 121 eurot.