Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uisupargid alustavad hooaega

Uisupargid alustavad hooaega

Homme, 11. novembril alustavad hooaega Mustamäe ja Lasnamäe uisupargid, Nõmme ja Vanalinna liuväljakud avatakse nädal hiljem, 18. novembril. Mustamäe uisuplats avatakse laupäeval kell 11 Männi pargis, Lasnamäe uisusõbrad on oodatud kell 13 Tondiraba pargi liuväljale.

Pealinna koolid saavad jätkuvalt korraldada liuväljakutel tasuta liikumistunde, niisamuti on ette nähtud tasuta külastusvõimalused seenioritele.

„Liuväljakute avamine loob Tallinnas alati mõnusa ja sooja meeleolu ning toob lähemale ka jõulutunde. Uisuparkidest on saanud koht, kus linlastel on võimalik värskes õhus tervislikult vaba aega veeta ning pere ja sõpradega talverõõmusid nautida. Uisuparkide piletihinnad hoiame jätkuvalt taskukohased, samuti pakume seenioritele ja kooligruppidele tasuta külastusvõimalusi,“ ütles abilinnapea Vladimir Svet. „Väliliuväljad on linlaste seas väga populaarsed: eelmisel hooajal külastati nelja pealinna uisuplatsi kokku üle 121 000 korra, neist 40 540 olid kooligruppide külastused.“

Uuel hooajal on kooligrupid oodatud liuväljale eelregistreerimisega esmaspäevast reedeni kell 8-17. Uisuplatsi pilet on kooli organiseeritud grupikülastuse korral õpilastele tasuta, vajadusel saab uiske tasu eest kohapeal laenutada. Tallinna seenioritel (alates 65. eluaastast) on võimalik tasuta uisutada esmaspäeviti, kolmapäeviti ja reedeti kell 10-17. Vähemalt korra kuus toimuvad liuväljadel tasuta eriüritused Tallinna vähekindlustatud peredele, jätkatakse ka erinevate tähtpäevade tähistamise traditsiooniga.

Üks tund uisutamist pealinna uisuplatsidel maksab 6,30-9,50 eurot, lastele ja seenioritele kehtib sooduspilet 4,20-6,30 eurot. Müügil ka hooajapassid, mis tagavad kõikide uisuparkide piiramatu külastuse. Uisuväljale on võimalik tulla oma uiskudega, kohapeal saab neid laenutada 4,5 euro eest. 

Tallinna uisuparkide teenust osutab riigihankega leitud lepingupartner HK Hall OÜ. Lisainfo: https://uisupark.ee.