Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Üleriigilise spordinädala raames sündis Tallinna Kullerkupu Lasteaias mitmeid toredaid sportlikke ettevõtmisi

Üleriigilise spordinädala raames sündis Tallinna Kullerkupu Lasteaias mitmeid toredaid sportlikke ettevõtmisi

Tallinna Kullerkupu Lasteaed kuulub juba aastast 2016 Tervist Edendavate Lasteaedade võrgustikku ning seoses sellega pöörame igapäevaselt suurt tähelepanu liikumisele ning füüsilisele aktiivsusele.

Sel aastal oli soov osa võtta ka üleriigiliselt spordinädalast, mis mahtus ajavahemikku 23.-30. september.

Spordinädalasse mahtus nii palju erinevaid üritusi, et loodetavasti said kõik vaktsineeritud laiskuse vastu.

Spordinädala avas pidulik rongkäik lasteaia õuealal, kus olid esindatud kõik rühmad. Seejärel said kõik rühmad läbida põneva seiklusraja.

Nädal aega igal hommikul laste saabumisel ajal toimusid õues sportlikud hetked muusika- ja liikumisõpetaja eestvedamisel. Osalemas olid nii lapsed kui vanemad.

Üleskutse aktiivselt liikuda said nii töötaja kui pered. Töötajad said spordinädala lõppedes märkida enda läbitud kilomeetrid. Tublimad said ka autasustatud.

Pered said anda tagasisidet enda läbitud kilomeetritest ja matkahetkedest fotode ning GPS radade vahendusel. Tagasiside oli väga positiivne!

Lisaks veel rühmasisesed liikumist propageerivad üritused ning ülemajaline spordipäev.

Nädala lõpetas meeleolukas sportlik hommik õues, kus toimus kõikidel rühmade köievedu ning jalgpallimatš koolieelikud versus õpetajad. Jalgpallimatš oli täiesti esmakordne. Hommikut vedas lapsevanem Alo Bärengrub. Alustuseks näitas ta põnevaid trikke, mida kõike jalgpalliga teha saab. Suurt kaasaelamist pakkus koolieelikutele eelnevalt ülisuurt ootusärevust tekitanud jalgpallimatš, mille kohtunikuks lapsevanem oli. Matš lõppes sõbraliku viigiga. Nädal võeti kokku kõikide osavõtjate piduliku autasustamisega.

Allikas: Tallinna Kullerkupu Lasteaed