Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Veetorustiku ehitustööd häirivad Tartu maanteel liiklust, jalgsi ja rattaga läbipääs tagatud

Veetorustiku ehitustööd häirivad Tartu maanteel liiklust, jalgsi ja rattaga läbipääs tagatud

Veetorustiku ehituse tõttu Tartu mnt 60a juures on 22.-27. aprillini liiklus Tartu maanteel Laulupeo ja Lubja tänava vahelisel lõigul oluliselt häiritud. Tööde ajal on tänav suletud poole tee laiuselt, sõidukite läbipääs tagatakse mõlemas suunas ühe sõidurajaga.

Tallinna transpordiamet on kavandanud tööd koolivaheajale, kui liiklus on tavapärasest rahulikum. Ühtlasi on töövõtjale seatud ülesandeks tagada ühistranspordile prioriteetne läbipääs. Jalgrattaga ja jalgsi läbipääs on tagatud kogu ehitustööde perioodil ning tipptundidel (7.30-10 ja 16-18:30) on väljas liiklusreguleerijad. Autoliiklust ümber ei suunata, kuid arvestada tuleks võimalike ummikutest tingitud hilinemistega.

Tallinna transpordiamet soovitab autoga liiklejatel võimalusel vältida 22.-27. aprillini Tartu maantee Laulupeo ja Lubja tänava vahelist lõiku. Tartu maanteega ristuv liiklus Odra tänava ja Türnpu tänava vahel toimub tavapäraselt, kuid ka seal tuleks arvestada pikema sõiduajaga.

Töid teeb AS Tallinna Vesi tellimusel RIA Stanteks OÜ. Tänava sulgemise loaga ja detailsete liiklusskeemidega saab tutvuda Tallinna operatiivinfo veebilehel.