Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Veetorustiku ja soojustrassi ehitustööd võivad häirida Sõpruse puiesteel liiklust

Veetorustiku ja soojustrassi ehitustööd võivad häirida Sõpruse puiesteel liiklust

Kuni juuni lõpuni toimuvad Kristiine linnaosas Käbliku ja Koskla tänaval ning nende vahele jääval Sõpruse puiestee lõigul vee- ja kaugküttetorustiku ehitustööd. Käbliku tänaval algasid tööd 6. mail. 13. maist kuni 3. juunini on suletud Sõpruse puiesteel kesklinna siseneval suunal ühissõidukirada ning tööde tsoonis Koskla tänav kuni poole tee laiuselt (majade nr 16, 18 ja 22 juures).

Läbipääs jalakäijatele, jalgratturitele, ühistranspordile on korraldatud ja samuti peab ehitaja tagama sõidukitega juurdepääsu ning jäätmeveo toimimise tööde piirkonnas olevatele kinnistutele. Juurdepääsu puudumine võib olla lühiajaline ja tuleb eelnevalt kooskõlastada kinnistu omanikuga, samuti tuleb sellest informeerida jäätmevedajat.

Tallinna transpordiamet palub kõigil piirkonnas liiklejatel olla tavapärasest tähelepanelikum ning jälgida liikluskorraldusvahendid.

Töid teostab AS Tallinna Vesi ja AS Utilitas Tallinn tellimusel OÜ Megido. Tänava sulgemise loaga saab tutvuda Tallinna operatiivinfo veebilehel.