Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Viies päev Soveratos

Viies päev Soveratos

Täna oli meie viimane kooli külastus ERASMUS+ projekti raames. Instituto Comrensivo Statale "Mario Squillace" koolipere võttis meid soojalt vastu. Kool on kunsti ja muusika kallakuga. Õpilased esitlesid meile oma toredaid projekte, mille üle olid lapsed väga uhked, kuna neile on antud tõesti annet.
Francesca Procopio ja kooliorkester esinesid oma muusikapaladega, mida õpilased harjutasid oma aastalõpu etenduseks. Näitasid ka dekoratsioone, mida mõtlesid ise läbi ja hakkasid meisterdama kunstiõpetaja juhendamisel. Lapsed olid elevil ja vaimustatud oma ürituse ettevalmistamisest.
Tehnoloogia ning loodusõpetuse tundides meisterdasid lapsed täiuslikud päikesesüsteemid ja inimese kehaehituse eksponaadid. Peredega koostöös panid lapsed fantaasia lendu ja valmistasid taaskasutatud materjalidest erilisi valguslampe.
Õhtupoolikul nautsisid projektis osalejad “SCHUMAN CUP" turniiri. Saime kaasa elada kuuele jalgpalli võistkonnale. Nad esindasid kuute euroopa riiki ja pidasid sõpruskohtumist CAMPO NUNZIO MARINO staadionil.