Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Veetorustiku ehitustööd häirivad Tartu maanteel liiklust

Veetorustiku ehituse tõttu Tartu mnt 60a juures on järgmisel nädalal, 22.-27. aprillini liiklus Tartu maanteel Laulupeo ja Lubja tänava vahelisel lõigul oluliselt häiritud. Tööde ajal on tänav suletud poole tee laiuselt, sõidukite läbipääs tagatakse mõlemas suunas ühe sõidurajaga.

Mai esimesel nädalavahetusel katkeb Kopli-suunaline trammiliiklus

Reede, 3. mai õhtul kella 20 kuni pühapäeva, 5. mai päeva lõpuni on ajutiselt peatatud trammiliiklus Kopli ja kesklinna vahel. Sel ajal asendab Kopli ja Mere puiestee vahelisel lõigul trammiliine nr 1, 2 ja 5 asendusbussiliin nr 52. Trammiliikluse katkemine on seotud ajutise Linnahalli peatuse ja trammide tagasipöörderingi ehitustöödega Skoone bastioni staadionile.

MELT innovatsioonifoorum julgustab Eesti ettevõtjaid tehisaru kaasama

16. aprillil toimuva MELT innovatsioonifoorumi „Tehisaru – kas parema tuleviku looja?“ laval arutlevad täna enam kui 20 Eesti ettevõtjat ja eksperti tehisaru kaasamise võimaluste, väljakutsete ja seniste kogemuste üle. Kõne all on nii AI rakendamine suurettevõtetes kui ka väiksemates loomeärides, sellega seonduvad rahastusvõimalused, tehisaru kasutamine personalitöö korraldamisel ning AI mõju tulevikule laiemalt. Kokku osaleb sündmusel üle 400 inimese.

Linnavalitsus kutsus tagasi SA Tallinna Hambakliinik nõukogu liikmed

Tallinna linnavalitsus otsustas tänasel istungil kutsuda 15. aprillist tagasi kõik SA Tallinna Hambakliiniku nõukogu liikmed ning määras nõukogu uuteks liikmeteks Tallinna linnasekretär Priit Lello, linnakantsler Kairi Vaheri ja linna pearaamatupidaja Kaja Vahari. Ühtlasi otsustas linnavalitsus teha mitmeid muudatusi linna teiste sihtasutuste ja äriühingute nõukogudes.