Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Linn keskendub hoonete energiatõhususe tõstmisele

Tallinna järgmise aasta linnaeelarve eelnõus on linnavara valdkonna tegevuskuludeks ja investeeringuteks kavandatud kokku 41 miljonit eurot. Fookus on munitsipaal- ja sotsiaalelamute arendamisel, korteriühistute toetamisel ning linnale kuuluvate hoonete energiatõhususe parendamisel.

Muutub liikluskorraldus Pronksi tänaval

Teisipäeval, 6. detsembril kell 10.00 muutub liikluskorraldus Pronksi tänaval Narva mnt ja Gonsiori tn vahelisel lõigul – seoses ümberehitustöödega on autoliiklusele suletud Pronksi tänav lõigus Narva mnt kuni Raua tn ning liiklusele on suletud ka Pronksi ja Raua tänava ristmik. Pronksi tänav Raua ja Gonsiori tänavate vahelises lõigus on samuti tavaliiklusele suletud. Kohalikele elanikele on Raua ja Gonsiori tänavate vahelisele lõigule tagatud juurdepääs Gonsiori tänava poolt.
Käed_hands-g1786b32eb_640_Pixabay.jpg

Uuest aastast saavad eakad abi kutsuda ka tegutsemisvõimetuna

Alates 1. jaanuarist 2023 osutavad Tallinna linnas sotsiaalvalveteenust Koduandur OÜ ja Viking Security AS, kellega on leping sõlmitud kolmeks aastaks. Teenus aitab suurendada kodus elavate erivajadustega inimeste turvatunnet, tagades abi jõudmise võimalikult kiiresti ka nende tegutsemisvõimetuse korral.