Skip to content
Juurdepääsetavus
 °C

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing
EcoLabel 30 aastat.PNG

Mida tähistab ökomärgis EcoLabel?

Ökomärgis EcoLabel tähistab keskkonnasõbralikku toodet või teenust, lähtudes selle mõjust keskkonnale alates toorme tootmisest kuni jäätmete kõrvaldamiseni. Märgis aitab tarbijal eristada tervisele ja keskkonnale ohutumat toodet või teenust teistest samaväärsetest, samal ajal andes ettevõtjale turueelise. Tegemist on suurepärase keskkonnakommunikatsiooni vahendiga — märgisega toote tutvustamiseks, läbimüügi suurendamiseks ja tarbijate usalduse pälvimiseks.
auve-tech-isejuhtiv-buss_0-scaled-e1669712657850.jpg

Tallinn on nutikate lahenduste linn

Tallinn soovib rohelise pealinna aastal tutvustada valdkonna ekspertidele ja maailmale laiemalt meie linna kui soodsat roheinnovatsiooni testkeskkonda ning kui Euroopa tasemel kompetentsikeskust, kus töötavad linna arendamise ja kestliku juhtimise mudeli edendajad ja spetsialistid.
Filmilinnak

Filmilinnak ja konverentsiturismi toetusmeede elavdavad Tallinna ettevõtluskeskkonda

2022. aasta sügisel loodi konverentsiturismi toetusmeede, mille eesmärk on meelitada Tallinnasse rohkem konverentsituriste. Toetuse ülemmäär on plaanitud ühe konverentsi kohta kuni 30 000 eurot. Tallinn hakkab linnas toimuvaid rahvusvahelisi konverentse toetama tuleval aastal. Esimene taotlusvoor on juba välja kuulutatud ning taotlusi saab esitada kuni 25. jaanuarini.
Citify-Paljassaare-tee-17-08.jpg

Järgmisel aastal algab Tallinna filmilinnaku ehitus

Linnavolikogus menetluses olevas Tallinna 2023. aasta eelarves on kavandatud sildfinantseerimine Tallinna Tööstusparkide kaudu filmilinnaku ehitamise alustamiseks. Lisaks pööratakse ettevõtluse valdkonnas tähelepanu Tallinna kui atraktiivse turismisihtkoha tutvustamisele, väikeettevõtete toetamisele ning roheinnovatsioonile. Ettevõtluskeskkonna valdkonna tegevuskuludeks on planeeritud 2,6 miljonit eurot.
Nõmme turg Juustupood.jpg

Kaupa valides võrdle ühikuhindu ja säästa raha!

Kas oled kaupluses valikuid tehes märganud, mis on kauba kilo või liitri hind? Näiteks milline pesuvahend on kõige soodsama hinnaga? Kas soodsam on sama pesugeel 1,1 l pakendis hinnaga 7.99 või 2,2 l pakendis hinnaga 13.99? Mida tuleks võrrelda, et teha soodsam valik ja säästa raha?