Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing

MELT innovatsioonifoorum julgustab Eesti ettevõtjaid tehisaru kaasama

16. aprillil toimuva MELT innovatsioonifoorumi „Tehisaru – kas parema tuleviku looja?“ laval arutlevad täna enam kui 20 Eesti ettevõtjat ja eksperti tehisaru kaasamise võimaluste, väljakutsete ja seniste kogemuste üle. Kõne all on nii AI rakendamine suurettevõtetes kui ka väiksemates loomeärides, sellega seonduvad rahastusvõimalused, tehisaru kasutamine personalitöö korraldamisel ning AI mõju tulevikule laiemalt. Kokku osaleb sündmusel üle 400 inimese.

Tunnustati aasta parimaid konverentsikorraldajaid

Eile õhtul kuulutati Fotografiskas pidulikult välja Aasta Konverentsitegu 2023, kus Tallinna abilinnapea Joosep Vimm ja Eesti Konverentsibüroo juhatuse esimees Ott Sarapuu tunnustasid möödunud aasta silmapaistvamaid konverentsikorraldajaid ja tõid fookusesse 27 üritust, mis tõid pealinna ja Eesti majandusele kasu hinnanguliselt üle 9,5 miljoni euro.
GScan.jpg

Linn on võtnud vastu kokku 21 Test in Tallinna programmi projekti

Tallinn algatas möödunud aasta alguses linnapea Mihhail Kõlvarti initsiatiivil programmi Test in Tallinn, mille raames kutsub linn ettevõtteid testima linnaruumis ja linnasüsteemis erinevaid uusi tehnoloogiad. Fookusesse võeti katsetused linnalise liikuvuse, taastuvenergia ja energiasäästu vallas. Tänaseks on testprojekti taotlusi kokku laekunud 37, neist vastu on võetud 21 projekti.

Tallinn parandas rahvusvahelist skoori kestliku turismisihtkohana

Maailma kõige usaldusväärsemaks turismivaldkonna jätkusuutlikkuse võrdlus- ja parendusprogrammiks peetud GDS-indeks (Global Destination Sustainability Index) avalikustas hiljuti 2023. aasta analüüsi tulemused. Alates programmiga liitumisest 2021. aastal on Tallinn pidevalt oma tulemust parandanud, olles tänaseks ees nii Põhja-Ameerika kui Ida- ja Lääne-Euroopa linnade keskmisest ning kõigist Ida-Euroopa linnadest ka individuaalses arvestuses.