Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Täpsem otsingLihtsam otsing

Tallinna linn kutsub lemmikuid tasuta vaktsineerima ja kiibistama!

Eesti Loomakaitse Selts, Tallinna linn ja Tallinna Vanalinna Päevad / Tallinn Old Town Days kutsuvad Sind heategevuslikule sündmusele Käpakäik! Käpakäik toimub 5. juunil Šnelli pargis, kus loomasõpradel on võimalus liituda heategevusliku rongkäiguga, vaktsineerida ja/või kiibistada oma lemmik, tutvuda lemmikloomaalaga ning panna ennast proovile mitteametlikul koertenäitusel.

Kollaažikonkursil "Elu koera nahas" võidutsesid Kiisupere lasteaia lapsed

Eesti Ajaloomuuseumi veebruarist aprillini korraldatud kollaažikonkurss lastele teemal „Elu koera nahas“ on tänaseks lõppenud ja ligi 600 kollaaži seast on võidutööd välja valitud. Konkursile laekunud tööde valikust valminud meeleolukas laste tööde näitus Maarjamäe lossi galeriis on kõigile avatud. Näitust saab tasuta uudistada 30. aprillist 30. juunini.

Kiisupere heategevusnädal tuleb taas!

4-8. aprillil toimub jälle Kiisupere lasteaia heategevuslik lemmiklooma nädal, mille raames kogume annetusi Gabrieli Loomade Elu MTÜle. MTÜ eesmärgiks on kaitsta ja ravida haigeid kodutuid kasse, aidata leida neile uus turvaline kodu ning tõsta inimeste teadlikust loomade pidamisel ja nende eest hoolitsemisel.