Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

jõulutramm_foto Ilja Matusihis (2).jpg

Tallinna ühistransport jõulude ja aastavahetuse ajal

Tallinna ühistransport sõidab jõuluajal pühapäevase sõiduplaani järgi. 31. detsembri õhtul on Vabaduse väljakul toimuva kontserdi tõttu piirkond liiklusele suletud ja seda läbivad bussi ja trolliliinid suunatakse ümbersõidule. Pärast aastavahetus, 1. jaanuari esimestel tundidel sõidavad aga mitmete liinid, et pidulised ühistranspordiga koju saaksid.

Veetrassi ehitustööd Pae tänaval mõjutavad ajutiselt liiklust

Järgmisel nädalal, 27.-29. detsembrini toimuvad Pae tänav 2 juures vee- ja kanalisatsioonitrasside ehitustööd. Tööde ajal on tänavalõik liiklusele suletud, mille tõttu muutuvad ajutiselt ka bussiliinide nr 7, 13, 50 ja 58 liikumisteed. Samuti suletakse tööde tõttu Peterburi teel üks sõidurada.

IRONMAN Tallinn toob nädalavahetusel kaasa ajutisi liikluse ja ühistranspordi ümberkorraldusi

Eeloleval nädalavahetusel, 5. ja 6. augustil toimub rahvusvaheline triatlonivõistlus IRONMAN Tallinn 2023, mis toob kaasa ajutisi liikluspiiranguid ja liikluskorralduse muudatusi nii Tallinnas kui Harjumaal. Tallinnas puudutavad ajutised muudatused eelkõige Haabersti linnaosa. Piiratakse nii parkimist kui autoliiklust ning muudetakse ühistranspordi sõidugraafikuid.