Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Tallinna ja Eesti Koolispordi Liidu koostööleppe allkirjastamine_1_foto Aleksandr Guzhov_Tallinna linnameedia.jpg

Tallinn eraldab koolispordi toetuseks 100 000 eurot

Tallinna linn ja Eesti Koolispordi Liit sõlmisid koostöökokkuleppe, mille eesmärk on tihendada koostööd ning toetada ja suurendada pealinna kooliõpilaste liikumisaktiivsust. Lepingu allkirjastasid linnapea Mihhail Kõlvart ja Eesti Koolispordi Liidu president Gerd Kanter.
International Childrens Game_i  president Igor Topole ja peasekretär Hugh Waters kohtusid linnajuhtide ja koolispordi liidu esindajatega.jpg

Tallinn sai rahvusvaheliste laste mängude korraldusõiguse

Tallinn sai 2025. aastal rahvusvahelise olümpiakomitee egiidi all toimuvate laste mängude korraldajalinnaks. Eelmisel nädalal tutvusid pealinna sporditaristuga International Children’s Game’i president Igor Topole ja peasekretär Hugh Waters. Samuti kohtuti linnajuhtidega, kellega arutati detailsemalt mängude korraldamisega seotud küsimusi.

Tallinn on Euroopa Spordipealinn 2025

Reedel, 4. novembril sai pidulikult nurgakivi Tallinna Spordihalli juurdeehitus, mille valmimine järgmise aasta sügisel on oluliseks ettevalmistuseks 2025. aastaks, kui Tallinn on Euroopa Spordipealinn.
Tallinn Euroopa Spordipealinn 2025 kandidaat.JPG

Tutvustati Tallinna kandidatuuri Euroopa Spordipealinna tiitlile

Sel nädalal tutvusid Tallinna sportimisvõimaluste ja spordikorraldusega spordipealinna tiitlit omistav ACES of Europe valideerimiskomisjon – eeldused Euroopa Spordipealinn 2025 tiitlile loovad siinsed kohalikud ja rahvusvahelised spordisündmused ning sportimist toetav taristu. Tiitli võitja selgub tänavu novembriks.