Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Liikluskorraldus Pronksi tänaval 1.-15.09.2023.png

Pronksi tänaval avatakse osaliselt kolm ristmikku

1. septembril avatakse osaliselt liiklusele Pronksi tänava Raua, Gonsiori ja Kunderi ristmikud. Seoses sellega muudetakse ajutiselt Gonisori tänava liikluskorraldust. Gonsiori tänava muutsuunarada hakkab teenindama linna sisenevat liiklust ning Raua ja Kunderi tänav kesklinnast väljuvat liiklust.
Pronksi tänava remont_foto Mats Õun.jpg

Pronksi tänaval taasavatakse liiklusele üks sõidurada

Täna õhtul taasavatakse rekonstrueeritaval Pronksi tänaval liiklusele üks sõidurada Narva mnt ja Gonsiori tn vahelises lõigus, sõidusuunaga Narva maanteelt Tartu maantee poole. Pronksi tänava Gonsiori tänava ja Tartu maantee vahelises lõigus on liiklusele jätkuvalt avatud mõlemas suunas üks sõidurada.

Muutub liikluskorraldus Pronksi tänaval

Teisipäeval, 6. detsembril kell 10.00 muutub liikluskorraldus Pronksi tänaval Narva mnt ja Gonsiori tn vahelisel lõigul – seoses ümberehitustöödega on autoliiklusele suletud Pronksi tänav lõigus Narva mnt kuni Raua tn ning liiklusele on suletud ka Pronksi ja Raua tänava ristmik. Pronksi tänav Raua ja Gonsiori tänavate vahelises lõigus on samuti tavaliiklusele suletud. Kohalikele elanikele on Raua ja Gonsiori tänavate vahelisele lõigule tagatud juurdepääs Gonsiori tänava poolt.