Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Reaalkoolis peetakse rahvusvahelist loodusteadusliku hariduse konverentsi

Täna ja homme kogunevad Tallinna Reaalkoolis teadushuvilised üle maailma V rahvusvahelisele reaal- ja loodusteadusliku hariduse konverentsile. Konverentsi peamine eesmärk on valgustada reaal- ja loodusteadusliku hariduse hetkeolukorda nii kohalikul kui üleilmsel tasandil, samuti jagada häid kogemusi metoodikast ning populariseerida õpetaja ametit.
Rohelise pealinna avakonverents 20jaan23_foto Aleksandr Guzhov_.JPG

Kõlvart: tahame muuta säästva valitsemise Tallinna juhtpõhimõtteks

Reedel, 19. jaanuarail toimub Tallinna Euroopa rohelise pealinna aasta avakonverents jätkusuutlike linnade teemal “Fantastic Creatures: Making European Cities Safe, Inclusive, Resilient and Sustainable”. Konverentsi avasõnad pidasid Euroopa Komisjoni keskkonna, ookeanide ja kalandusvolinik Virginijus Sinkevičius ja Tallinna linnapea Mihhail Kõlvart.

Rahvusvaheline konverents keskendub loomade aitamisele sõjaolukorras

Eesti Loomakaitse Seltsi (ELS) ja Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet korraldavad taas Rahvusvahelise loomakaitse konverentsi, mis toimub 8. septembril 2022 Tallinna Õpetajate Majas. Konverentsi fookuses on seekord eksootilised loomad ja loomade aitamine sõja tingimustes. Esinevad spetsialistid Ameerika Ühendriikidest, Ukrainast, Eestist ja mujalt Euroopast.