Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Uudised

Linn soovib tänavad puhastada kasutuks muutunud suunaviitadest

Tallinnal on plaanis järk-järgult vähendada tänavaruumi risustavaid, liiklejate tähelepanu koormavaid ning digiajastul kasutuks muutunud suunaviitasid. Edaspidi jäävad tänavapostidel alles vaid mõne olulise avaliku asutuse või sihtkoha viidad, kuid ettevõtete asukohti markeerivad tähised kaovad.

Renoveeritud Vana-Kalamaja tänav avatakse liiklusele 3. septembri õhtul

Põhja-Tallinnas asuva Vana-Kalamaja tänava rekonstrueerimine on lõpusirgel. Tööde käigus valmis kvaliteetne linnaruum, kus on mugav ja turvaline liikuda eelkõige jalgsi ja jalgrattaga. Renoveeritud tänav avatakse 1.-3. septembrini toimuva tänavafestivaliga. Bussiliini nr 3 tavapärane liikumistee taastub 1. septembril, autoliiklusele avatakse tänav 3. septembri õhtul.
Lauluväljaku ala3.jpg

Linn otsib ideekonkursiga lauluväljakule uut ruumilist narratiivi

SA Tallinna Lauluväljak ja Tallinna Strateegiakeskus kuulutavad välja avaliku ideekonkursi Tallinna lauluväljakule ruumilise tervikvisiooni leidmiseks, mis võimaldaks lauluväljaku territooriumi avardada ning senisest mitmekesisemalt kasutada, ühtlasi laulupidude traditsiooni hoides. Pakkumuste esitamise tähtaeg on 7. november 2022 kell 17.
Kalaranna promenaad

Kalaranna promenaad on külastajatele avatud

Tänasest on avatud Tallinna lahe ääres Põhja-Tallinna asumis Kalaranna Kvartali rajamise käigus välja ehitatud Kalaranna promenaad ja pargiala, nii et huvilistel on võimalus nautida mereäärset puhkeala või liikuda katkematult mööda kaldapealset Tallinna linnahalli juurest Noblessneri sadamani.