Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

3.veebruaril Vormsi roheala arutelul pannakse paika 2022. aasta plaanid

3.veebruaril Vormsi roheala arutelul pannakse paika 2022. aasta plaanid

3. veebruaril kell 16.00 toimub GoGreenRoutes projekti raames Vormsi mänguväljaku juures (Vormsi 5) avatud arutelu, et jätkata Vormsi roheala planeerimist üheskoos elanike, piirkondlike organisatsioonide ja linnatöötajatega.

Eelmise aasta sügisel viisime läbi kohtumised, et mõista erinevate huvigruppide ootusi ja vajadusi ning koguda Vormsi roheala arengu kohta esimesi mõtteid. Kogutud sisendi alusel soovime 3. veebruaril arutada ja saada tagasisidet juba konkreetsematele lahendustele, mida saaksime Vormsi rohealal sel aastal ellu viia

Teeme ettepaneku keskenduda peamiselt kolmele teemale, mis on varasemates aruteludes kõige rohkem kõlanud: 

  • ajaloolise pärandi (Nehatu koolimaja varemed) eksponeerimine koos puhkeala rajamisega

  • vana viljapuuaia heakorrastamine ja arendamine

  • infosiltide ja õpperadade loomine

3. veebruaril arutame koos võimalikke kitsaskohti, otsustame millisel viisil ja millal võiks neid ettepanekuid realiseerida ning kuidas saaksime meie ise ja teised osapooled sellesse panustada. 

Kohtumise jaoks paigaldame Vormsi mänguväljaku kõrvale eraldi telgi, kuhu saame olenemata ilmast luua sooja ja hubase keskkonna. Lisaks pakume ka suupisteid ja sooja jooki.

AJAKAVA:

16.00-16.30 Kogunemine, sissejuhatus ja rohelahenduste ülevaade

16.30-17.17 Grupiarutelu 

17.15-17.30 Kohvipaus

17.30-17.50 Grupiarutelu jätk

17.50-18.20 Ideede esitlus ja arutelu

18.20-18.30 Kokkuvõte

 

Et saaksime kohtumist paremini planeerida, andke oma tulekust teada veebivormi kaudu.

Kohtumise formaat on avatud. Kui tunnete, et teema võiks huvitada mõnda teie kolleegi või muud spetsialisti, võib kutset julgelt jagada. 

Kohtumist korraldab Tallinna Strateegiakeskus koostöös Lasnamäe Linnaosa Valitsusega. Arutelu toimub rahvusvahelise projekti “GoGreenRoutes” raames, mis keskendub looduspõhiste lahenduste rakendamisele linnakeskkonnas. Projektiga on võimalik lähemalt tutvuda Tallinna välisprojektide kodulehel.