Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Veebinar: Rohelahenduste kasutamine linnakeskkonna parandamiseks

Veebinar: Rohelahenduste kasutamine linnakeskkonna parandamiseks

GoGreenRoutes välisprojekti raames toimub veebinar, mis räägib rohelahenduste kaudu saaste ja müra leevendamisest linnakeskkonnas.

Järjest suureneva linnastumisega on kasvamas ka head elukeskkonda tagavad väljakutsed. Õhusaaste, linnamüra ja kuumalained on vaid mõned igapäevased probleemid, millega linnades silmitsi seistakse. Samas on teada, et linnade rohealad ja haljastuse suurendamine saavad pakkuda olulist leevendust. 

Veebinaris „Rohelahenduste kasutamine linnakeskkonna parandamiseks“ jagame teadmisi, kuidas kasutada linnahaljastust ja teisi rohelahendusi linnakeskkonna parandamiseks, ja seda kõige efektiivsemal viisil. Toome rahvusvahelisi näiteid ja juhtnööre, muuhulgas saame teada, mis tüüpi, kõrguse, tiheduse ja istutuskaugusega puid on kõige parem linnaruumis kasutada. Samuti räägime, miks väga palju puid ei ole õhukvaliteedi jaoks alati kõige parem. 

Oma teadmisi jagab Dublini Trinity Kolledži Inseneri kooli õppejõud John Gallagher (School of Engineering at Trinity College Dublin, Ireland).

Kutsume veebinariga liituma eelkõige kõiki keskkonna ja linnaplaneerimise spetsialiste kui ka teisi huvilisi.
Veebinar toimub inglise keeles ja on tasuta.

Ülekanne toimub 13. juunil kell 15-16  Teamsi platvormil.
Liitumiseks vajuta SIIA.


Sündmust viib läbi Tallinna Strateegiakeskus Horizon2020 välisprojekti "GoGreenRoutes" raames, mis keskendub looduspõhiste lahenduste rakendamisele linnakeskkonnas. Pilootalane on fookuses Vormsi roheala Lasnamäe linnaosas, kus eesmärgiks on väärtustada rohelahenduste kaudu olemasolevaid looduslikke ja kultuurilisi väärtusi.

Rohkem infot projekti kohta: /est/valisprojektid/GoGreenRoutes