Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Euroopa Liidu ja väliskoostöö osakond

Osakonna ülesanded on:

  •  linna rahvusvahelise suhtluse planeerimine ja koordineerimine, sealhulgas koostöö teiste linnade ja regioonidega ning rahvusvaheliste organisatsioonide ja võrgustikega;
  •  linna külaliste vastuvõtmise ning Tallinna esindajate rahvusvahelistel üritustel osalemise korraldamine
  • Euroopa rohelise pealinna 2023 tiitliaasta tegevuste ettevalmistamine ja koordineerimine

 

Kontaktid:

Krista Kampus
osakonna juhataja
Telefon: + 372 640 4199
E-mail: Krista.Kampus@tallinnlv.ee

 

Rahvusvahelise koostöö büroo

Heili Luik
büroo juht
Telefon: +372 640 4161
E-mail: heili.luik@tallinnlv.ee 

Kersti Kont
partnerlinnade koordinaator   
Telefon: +372 640 4158
E-mail: kersti.kont@tallinnlv.ee

Kerttu Märtin
koostöövõrgustike koordinaator
Telefon: +372 640 4440
E-mail: kerttu.martin@tallinnlv.ee 

 

Euroopa rohepealinna büroo

Kaidi Aher
kommunikatsioonijuht
Euroopa roheline pealinn 2023 
Telefon: +372 640 4212
Mobiil: +372 57 50 1959
E-mail: kaidi.aher@tallinnlv.ee 

Kati Remmelkoor
programmijuht
Euroopa roheline pealinn 2023
Telefon: +372 640 4331
E-mail: kati.remmelkoor@tallinnlv.ee 

Kadri Kopli
partnerlussuhete juht
Euroopa roheline pealinn 2023
Telefon: +372 640 4142
E-mail: kadri.kopli@tallinnlv.ee 

Kristiina-Sandra Saumann
sotsiaalmeedia koordinaator
Euroopa roheline pealinn 2023
Telefon: +372 640 4406
E-mail: kristiina-sandra.saumann@tallinnlv.ee 

Maarja Pakats
pressiesindaja
Euroopa roheline pealinn 2023
Telefon: +372 55 640 960
E-mail: maarja.pakats@tallinnlv.ee 

Ketter Sarapuu
programmikoordinaator
Euroopa roheline pealinn 2023
Telefon: +372 640 4363
E-mail: ketter.sarapuu@tallinnlv.ee 

Viimati muudetud 13.05.2022