Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Liiklus: esimene etapp

Liiklus: esimene etapp

Esimeses etapis on suletud Laikmaa tn sadamapoolne sõidusuund Gonsiori ja Narva mnt vahel ning Gonsiori tn linnast välja viiv sõidusuund Laikmaa ja Reimani tn vahel.

Esmaspäeval, 13. märtsil kell 11.00 suletakse liiklus Gonsiori tänava kesklinnast väljuval suunal Laikmaa ja Reimani tänavate vahel. Lisaks teostatakse esmaspäeval alates kella 10-st Laikmaa tänaval, Gonsiori ja Narva mnt vahelisel lõigul ettevalmistustöid sõidusuundade vahelisel eraldussaarel.

Teisipäeval, 14.märtsil kell 8.00 suletakse liiklus Laikmaa tänaval Gonsiori ja Narva mnt vahel suunaga Narva mnt-le. Kahesuunaline 1+1 sõidurajaga liikluskorraldus on viidud Laikmaa tänaval teisele poole. Jalakäijatele on tagatud läbipääsud mõlemal tänavapoolel.

Laikmaa-Gonsiori, 1. etapp.png

Detailsem 1. etapi ajutise liikluskorralduse tööjoonis
Rohkem skeeme leiab: https://opinfo.tallinn.ee/menetlus/90037?objekt_id=224726 (Palun kopeerige link ja kleepige see oma brauseri aadressiribale.)

Ajutised sulgemised sadama-alal

Reedel, 17. märtsil algavad uue trammiliini ehitustööd sadamaalal ning selleks suletakse liiklus Kai tänaval, kuid ligipääs sadama ja kruiisiterminali on tagatud kogu ehitusperioodi vältel.

17. märtsist alates pääseb sadamaalani peamiselt mööda Sadama tänavat – liiklusele jääb avatuks kaks sõidurada suunaga sadamast välja ja vähemalt üks sõidurada sadama suunal. Rumbi tänavale tuleb kolm tänavaületust ning Rumbi tänav jääb ka pärast seda avatuks ja sellele saab suunata sadamast tulevat sõiduvoolu. 

Sadama ala skeem-21.03_0.png

Viimati muudetud 17.03.2023