Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Veerise 6. Moedemm "Moekas Veeri."

Veerise 6. Moedemm "Moekas Veeri."

07. märtsil toimus Veerise lasteaias juba 6. MOEDEMM „Moekas Veeri,“ teemaks seekord „triibud ja täpid.“  Selleks, et osalejatele kaasa elada ja tuge pakkuda oli kogu lasteaed sel päeval  riietatud täpi-triibuliselt.
Moedemmil osalejaid oli kokku 21 last. Lisaks meie oma Veerise lasteaiale ka esindus Kopli, Pääsusilma, Vikerkaare ja Rukkilille lasteaiast.
Nagu tõelisele moedemmile kohane jälgis sündmust auväärne žürii koosseisus: Riina Laanetu – tuntud ja kõrgelthinnatud moelooja, Hannele Uudmäe – ilumaailma ekspert ja Inga Rohtla – Veerise lasteaia liikumisõpetaja.
Kogu sündmust juhtisid teemakohased tegelased - Mesilane Lea ja Lepatriinu Liina. Õpetaja Lea on ühtlasi ka „Moekas Veeri“ mõtte looja ja teostaja selle toimumise algusest saati. Ta valmistab ja kujundab osalejatele kinkekotid, otsib sponsoreid, suhtleb esinejatega ja seob kogu sündmuse ühtseks tervikuks.
Moedemmi märksõnad on omalooming, taaskasutus, originaalsus ja esinemisjulgus. Lapsed esitasid uhkusega kostüüme, mille loomisprotsessis osalesid nii emad-isad, vanaemad kui ka lapsed ise. Eriti vahva on see, kui lapsed ise on mõtte algatajad ja teostajad ning uhkusega sellest räägivad. Loodame, et tänased väikesed tegijad on tulevikus suured tegijad -  moeloojad või modellid.
Suur tänu Veerise lasteaia poolt kõikidele osalejatele, kostüümide loojatele, publikule ja auväärt žüriile.
Täname südamest sündmuse toetajaid Tamrex Ohutuse OÜ, Haabersti Linnaosavalitsus, lapsevanemad Tähekivide ja Kuukivide rühmast.
Kohtume juba aasta pärast 7. Moedemmil.