Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Emadepäev Tallinna lasteaias Vikerkaar

05.05 tähistati ühiselt Tallinna lasteaed Vikerkaar õuealal emadepäeva.

Lasteaia õuealal oli 6 põnevat tegevuskeskust, mida said lapsevanemad külastada ajavahemikus 16.00-17.30. Tegevuskeskused olid märgistatud eelnevalt lapsevanametele jagatud kaardil kui ka emadepäeval lasteaia õuealal värviliste õhupallidega. Muusikalised tegevused lasteaia sisehoovis viis läbi muusikaõpetaja Tiina. Vastavalt ajakavale, said sõimerühmad, B-korpuse ja A-korpuse rühmad laulda ning tantsida oma armsatele emadele.

Tegevuskeskused valmistasid ette ja aitasid läbi viia lasteaia personal. Lapsed said koos lapsevanemaga külastada järgnevaid tegevuskeskuseid:

  • MEISTERDAMINE. Töötoas said lapsed koos vanemaga meisterdada erinevatest taaskasutatavatest vahenditest lilli.
  • MÄNGIME ROBOTITEGA. Õpetlik ja tore tegevuskeskus, kus lapsevanem sai koos lapsega õppida tundma maastikurobotit ja selle funktsioone.
  • LÕBUS LIIKUMISTEGEVUS. Lasteaia staadionil toimus vahva ja mänguline limbo tants, kus enda painduvuse said proovile panna nii väikesed kui ka suured.
  • PÕNEV RISTSÕNA. Tegevuskeskuses oli võimalik uudistada lasteaia liigirikkus tahvleid, kasutades QR koodi ning ühtlasi lahendada selle teemalist ristsõna.
  • ILUTUBA. Töötoas said lapsed koos vanemaga valmistada emale mõnusa aromaatilise kehakoorija. Kasutades selleks kookosrasva, suhkrut ja endale sobivat eeterlikku õli.
  • PANNKOOGI PAUS. Tegevuskeskuses said kõik soovijad nautida ilusat ilma, süüa pannkooki moosi või meega ja juua kõrvale maitsevett või mahla.

Täname kõiki töötajaid, kes aitasid üritust korraldada ja peresid, kes ühisüritusest osa võtsid ning vahvat õhtupoolikut lasteaias nautisid.