Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Emadepäeva kevadlaat lasteaias Vikerkaar

10. mai õhtupoolikul tähistasime lasteaia õuealal emadepäeva, mille raames toimus ka kevadlaat. Kevadlaadale kutsusime sel korral ka Haabersti kogukonna, kellel oli võimalus tulla uudistama ja ostlema lasteaia õuealale.

Lasteaia staadionil toimus rühmaõpetajate ning laste poolt ettekasvatatud taimede, istikute müük. Lapsevanemad tõid laadale mitmeid küpsetisi ja suupisteid, mida laadalistele müüa. Staadioni kõrval valmisid õuepannil maitsvad ja õhulised pannkoogid, mida pakuti moosi või meega.
Lasteaia sisehoovis laulsid emadele laule ja tantsisid tants erinevate rühmade lapsed. Kõik soovijad nii lapsevanemad kui ka külalised said kuulata ja vaadata laste esinemisi, osta erinevaid  taimi, omavahel vestelda, süüa pannkooke ja maiustusi ning nautida kaunist kevadilma. 

Kevadlaadalt saadud tulu saavad  rühmad uuel õppeaastal kasutada kokandustegevuste tarbeks. Juba mõnda aega on meie lasteaia lastel suurepärane võimalus õppida esmaseid toiduvalmistamise võtteid lasteaia õppeköögis.

Täname kõiki lapsevanemaid ja töötajaid, kes aitasid kaasa laada korraldamisel ja läbiviimisel. Laadamelu oli mõnus, kus iga laadaline leidis endale midagi meelepärast, kas siis kohapeal nautimiseks või koju kaasa ostmiseks.