Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Euroopa vabatahtlik Tallinna lasteaias Vikerkaar kokkuvõte

Euroopa vabatahtlik Tallinna lasteaias Vikerkaar kokkuvõte

Meie selle aastane vabatahtlik Ani Kupatadze vabatahtliku teenistus Tallinna lasteaias Vikerkaar on peagi lõppemas. Ani pühendumus ja rõõmsameelsus on toonud meile õppeaasta jooksul palju rõõmu ning elamusi.

Ani tagasiside ja kokkuvõte projektist: „Mul on rõõm jagada kõigiga imelist Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse algatust, millest ma osa võtsin. See toimus Tallinnas, Eestis, lasteaias Vikerkaar. Organisatsioon Gruusia Noored Euroopa Jaoks oli saatvaks organisatsiooniks, kes tegi suurepärast tööd kõige planeerimisel. Vabatahtliku teenistus kestis peaaegu terve õppeaasta, seega oli mul võimalus töötada lasteaias lastega pika aja vältel, pakkudes neile tuge, õpetades neile uusi oskusi ja abistades erinevates ülesannetes. Suur rõõm oli näha laste nägudel naeratusi ja mõista, et meie töö avaldab suurt mõju. See on olnud väga rikastav kogemus. Algatuse raames oli meil võimalus suhelda erinevate inimestega ja omandada põhjalikke teadmisi Eesti kultuuri kohta. See on olnud suurepärane võimalus isiklikuks arenguks ja uute sõprade leidmiseks üle kogu maailma. Kõike arvestades oli see uskumatu kogemus, mida ma soojalt soovitan kõigile, kes soovivad maailma muuta ja uusi oskusi omandada.“

Oleme tänulikud Anile meiega koos veedetud aja eest! Soovime talle uusi põnevaid väljakutseid ja usume, et meie lasteaiast jäävad teda saatma erilised mälestused ning kogemused.