Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Tallinna lasteaed Vikerkaar viis läbi töötoa iduEdu 2024 festivalil

Tallinna lasteaed Vikerkaar viis läbi töötoa iduEdu 2024 festivalil

29.veebruaril toimus Tallinna Haridusameti eestvedamisel taaskord moodsa õppimise festivalil iduEDU. Festivali peateema sellel aastal oli „Digisillad mitmekultuurilises hariduses“ fookuses oli eestikeelsele õppele üleminek, mitmekultuurilisuse ja tehnoloogia olulisus hariduses. Festivali eesmärk on väärtustada kvaliteetset haridust kui õnneliku elu vundamenti, mille saavutamiseks pannakse seeme kasvama juba varases eas. Iga festivalil osaleja annab oma panuse idude targale kasvamisele ning uute edulugude tagant tõukamisele

Tallinna lasteaed Vikerkaar viis läbi Tallinna iduEdu 2024 festivalil läbi töötoa “Õpime eesti keelt õppemänge mängides”.
Töötoas tutvustati erinevaid õppemänge, mis toetavad laste keeleõpet lasteaias. Mängud on õpetajate poolt välja mõeldud ja koostatud. Jagasime enda kogemusi ja praktilisi nõuandeid õppemängude koostamisel. Räägiti sellest, kuidas on meie lasteaias Vikerkaar korraldatud keeleõppe tegevuste läbiviimine. Keele omandamine toimub mängude abil ja lapsest lähtuva õppimise ja kasvatuse kaudu. Lisaks erinevatele õppemängudele on lasteaial olemas digiõppemängude kogu, millest anti samuti ülevaade.

Töötuba juhendasid direktor Ly Ross, õppealajuhataja Reelika Gromov ja õpetajad Hell Viitkar ja Siiri Paisujõe.
Suur tänu kõigile töötoas osalejatele ja läbiviijatele!