Skip to content
Tallinn.ee
Juurdepääsetavus
 °C

Vindi Lasteaia personal

ÕPETEJAD:

Aino Veenre

Mõmmikute rühma eesti keele õpetaja

Aino.Veenre@vindi.edu.ee

Anna Rjabova

Tibukeste rühma õpetaja

Anna.Rjabova@vindi.edu.ee

Hedi Minlibajeva

Sipsikute rühma õpetaja

Hedi.Minlibajeva@vindi.edu.ee

Ilona Ossipova

liikumisõpetaja

Ilona.Ossipova@vindi.edu.ee

Irina Hokkanen

Sulekeste rühma õpetaja

Irina.Hokkanen@vindi.edu.ee

Julia Kruusimaa

Sulekeste rühma õpetaja

Julia.Kruusimaa@vindi.edu.ee

Lidija Tsõgankova

Tibukeste rühma õpetaja

Lidija.Tsogankova@vindi.edu.ee

Liilia Joganson

Öökullide rühma õpetaja

Liilia.Joganson@vindi.edu.ee

Ljubov Druzinina

muusikaõpetaja

Ljubov.Druzinina@vindi.edu.ee

Ljudmilla Lavrunova

Luikede rühma õptaja

Ljudmilla.Lavrunova@vindi.edu.ee

Marina Suhorutšenkova

Jänkude rühma õpetaja

Marina.Suhotutsenkova@vindi.edu.ee

Marje Sarapuu

Jänkude rühma eesti keele õpetaja

Marje.Sarapuu@vindi .edu.ee

Maia Mihhailova

Tibukeste rühma eesti keele õpetaja

Maia.Mihhailova@vindi.edu.ee

Niina Robbe

Sipsikute rühma õpetaja

Niina.Robbe@vindi.edu.ee

Olga Dimova

Luikede rühma õptaja

Olga.Dimova@vindi.edu.ee

Olga Nikonova

Eesti keele õpetaja

Olga.Nikonova@vindi.edu.ee

Svetlana Ivanova

Mõmmikute rühma õpetaja

Svetlana.Ivanova@vindi.edu.ee

Svetlana Tolkatšjova

Mõmmikute rühma õpetaja

Svetlana.Tolkatsjova@vindi.edu.ee

Tatjana Laansoo

Öökullide rühma õpetaja

Tatjana.Laansoo@vindi.edu.ee

Valentina Bohanova

Jänkude rühma õpetaja

Valentina.Bohanova@vindi.edu.ee

TUGIPERSONAL:

Olesja Kvits logopeed

Olesja.Kvits@vindi.edu.ee

Olga Priimann logopeed

Olga.Priimann@vindi.edu.ee

Svetlana Luneva-Ossipova psühholoog

Svetlana.Luneva-Ossipova@mhum.edu.ee

Viimati muudetud 21.12.2021