Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Andsime suvele voli tulla!

Andsime suvele voli tulla!

Eile õhtupoolikul oli meie lasteaia Virmalise tänava õueala täis saginat ja peomeeleolu - toimus tradistsiooniline SUVEALGUSE PIDU! Oleme suve saabumist tähistanud juba palju aastaid ja peame seda koosviibimist aktiivset õppeperioodi lõpetavaks ettevõtmiseks. 

Seekord juhtus aga nii, et meie pidu vedasid üllatuslikult eest kaks päkapikku, kelle saabumine nii mõnegi kohalviibija muigama pani... Peo alguse jahe ja tuuline ilm tundus aga nendele tegelastele justkui valatud olema...!?

Täname peo õnnestumise eest nii kohaletulnud peresid kui ka meie lasteaia töötajaid! Rühmade poolt seatud tegevuskeskustes sai läbida erinevaid tunnetusradasid, mängida sportlikke osavusmänge, Trips-traps-trulli, joonistada seljale tehtud joonistuse järgi ning ise teha ikka väga suuri seebimulle! Mullimeisterdamise töötoas oli mõnel hetkel küll vist õhtu pikim ootejärjekord! Oli tore näha, kuidas emad-isad lastega koos nii jõukohaseid kui ka väikest pingutust nõudvaid tegevusi ette võtsid! Koostöös peredega kaeti sel aastal lastele näksilaud, kus olid tervislikud puu- ja juurviljaampsud! 

Lisaks meie töötajate poolt seatud tegevuskeskustele oli peredel võimalik tutvuda ka MUPO töötajate poolt loodud põrandamänguga KODUSED KRIISIVARUD. Ka selle tegvuskeskuse juures oli huvilisi küllaga ning MUPO töötajate poolt antud selgitused ning koduste varude näidised andsid paljudele võimaluse oma kodused olud kriitilise pilguga üle vaadata! Oleme tänulikud, et MUPO töötajad leidsid aega meie peoõhtul teavitustööd tegema tulla! Tore oli ka näha, et põrandamängu juures õpetasid juba lapsed vanemaid, sest esimese tutvuse selle mänguga tegid meie lapsed varakevadel.

Lapsed teavad juba päris hästi, kusja millised  kriisivarud kodus asuma peaksid!

Peoõhtu "kirsiks" oli aga kohe kindlasti JÄTSIABI auto saabumine! Mis saab lapsi veel rohkem üllatada kui võimalus nüüd ja kohe saada terve jäätis ja see ka kohapeal ära süüa! Tore oli jälgida, millise naudinguga lapsed oma jäätiseid sõid - äkki oligi aega ja kiire läks hetkeks lihtsalt mööda... Selle üllatuse eest täname taas lapsevanemaid, kelle abiga kevadisel laadal sai kogutud raha rühmade tegevuste mitmekesistamiseks!

Mõnus peomeeleolu kestis päris pikalt! Üheskoos suvealguse tähistamine on üks paljudest võimalustest teha koostööd ning näidata oma tänulikkust teineteisemõistmise eest!