Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Heategevuslik kevadlaat

Heategevuslik kevadlaat

Kolmapäeval, 8.mail, sai lõpuks üle pika aja teoks tore ja meeleolukas Virmalise lasteaia kevadlaat! Hoolekogu tegi juba sügisel ettepaneku taas ellu kutsuda heategevuslike laatade tradistioon, et pakkuda lapsevanematele võimalust aktiivseks koostööks rühmadega ning ühtlasi koguda kaupade müügist saadud tulu erinevateks ettevõtmisteks või varem kokku lepitud eesmärkidel.
Laadapäeva ettevalmistamisega seotud tegevuste koordineerimise võtsid enda kanda rühmade esindajad hoolekogus. Tegevusse kaasati kõik rühmade lapsevanemad ning pakuti võimalust ettevõtmises kaasa lüüa! Tihe oli ka koostöö lasteaiaga, et laadapäev sujuvalt laabuks ning koostöös oleksid lapsevanemate poolt toodud kauba müümiseks parimad võimalused.

Laadapäeva juhatas sisse väike laste kontsert, mis oli pühendatud saabuvale emadepäevale. Lapsed andsid emadele üle ka omavalmistatud kingitused. Piduliku osa lõppedes saigi hoo sisse laadamelu.
Kõikide rühmade müügilettide juures toimetasid usinasti lapsevanemad ja ostjaid jätkus kõigile! Kõige rohkem olid elevil ikkagi lapsed! Müüdi nii maiuseid kui tõhusamat kõhutäidet! Oli võimalik osta mahehoidiseid ja lille- ning tomatitaimi! usutavasti leidis iga laadaline endale sobivaid kaupu.

 

 

Lisaks rühmade tegevuse toetamiseks raha koguvate müügilettide juures toimuvale melule oli just laste suur huvi suunatud suure õunapuu alla, kus pakuti võimalust kodudes seisma jäänud esemete tasuta vahetamiseks/annetamiseks. Laadapaigas SINU  VANA ON MINU UUS! oli kõige rohkem uudistajadi just laste hulgast. Suurem enamus kohale toodud kaubast leidis endale uue, õnneliku kasutaja! Täname kõiki, kellel oli võimalik annetada kaupu taaskasutuseks! Keskkonnahoid algabki meie endi väikestest, kuid siiski olulistest tegevustest!
Esimene üle pika aja toimunud laadapäev kujunes igati õnnestunusks! Rühmade jaoks kogutud rahalise toetuse suurust lapsevanemad veel täpsustavad, kuid kindlasti on võimalik kokkuleppel lapsevanematega soetada selle eest rühma lastele igapäevaelu rikastavaid vahendeid!
Täname meie hoolekogu liikmeid toreda ettevõtmise taas ellu kutsumise ning suurepärase eestvedamise eest! Usun, et selle koostööga on põhjust kõigil osapooltel rahul olla! Saadud kogemus tiivustab laatasid korraldama edaspidigi ja seda me üheskoos kindlasti ka teeme!