Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Rändajad osalesid Kesklinna lasteaedade spordipäeval

Rändajad osalesid Kesklinna lasteaedade spordipäeval

Juba käesoleva aasta veebruarikuus alustas Tallinna Kiisupere Lasteaia liikumisõpetaja Krista Viipsi ettevalmistusi selleks, et taaselustada Tallinna Kesklinna lasteaedade koolieelikute spordipäev. Kohtumisel  Ksenia Paškovskiga, Tallinna Kesklinna terviseedenduse peaspetsialistiga, lepiti kokku linnaosapoolne  tugi ja koostöövõimalused.
Ja selleks, et tuua laste ellu rohkem liikumist ning Tallinna Kesklinna lasteaedade liikumisõpetajatega koostöös korraldada lastele midagi põnevat, toimus päris mitu veebikohtumist ja aktiivne kirjavahetus osalejate/organiseerijate vahel. Nii saidki just rahvusvahelisel kergejõustiku päeval, 07.mail, Snelli stadionil kokku 19 kesklinna lasteaia koolieelikud, et veeta üheskoos üks lõbus sportlik hommikupoolik.

Ligi 400 last üheskoos liikuma saada on väljakutse igale ürituse organiseerijale, aga meie tublide eestvedajate ja kaasalööjate koostöös sujus laste tegutsemine kümnes erinevas sportlikku pingutust pakkuvas tegevuskeskuses suurepäraselt!  Lapsed said proovile panna oma hüppevõime, koordinatsiooni, osavuse, jõu ning jooksu- ja reageerimiskiiruse. Lisaks oli võimalik visata täpsust, harjutada nii ülesande kuulamise oskust kui ka oma järje ootamist, teha koostööd rühmakaaslasega.
Päev oli imeline! Päikese jõud oli juba nii suur, et jahedad tuuleiilid spordilapsi ei heidutanud. Meie lasteaiast osales ettevõtmises Rändajate rühm koos õpetajatega!

Täname toreda päeva eestvedajaid ja loodame väga, et Tallinna Kesklinna lasteaedade koolieelikute kevadise spordipäeva toimumise traditsioon on nüüd taastatud!
Spordipäeva kajastas Tallinna Uudised oma videos.