Liigu sisu juurde
Juurdepääsetavus
 °C
Otsi informatsiooni, teenuseid jne

Virmalise spordipäev Koidu pargis

Virmalise spordipäev Koidu pargis

Kolm korda õppeaasta jooksul spordipäevi või -nädalaid korraldada on meie lasteaias traditsiooniks juba palju aastaid! Käesolevast õppeaastast alates teeme väga head koostööd ka läheduses asuva Tallinna Humanitaargümnaasiumiga, et laiendada laste sportimistingimusi kooli staadioni kasutamise võimaluse kaudu koolivaheaegadel.
Aga sel kevadel läks nii, et esialgselt sportimiseks planeeritud päeval oli kogunisti paks lumi maas ja seetõttu ei saanud me spordipäeva läbi viia kooli staadionil. Kuna aga tegutseme Koidu pargi vahetus läheduses, siis seadsime just sinna kõik tegevuskeskused, mida liikumisõpetaja Jelena kavandanud oli.

Kuna Koidu park on populaarne ajaviitmise koht kohalikule kogukonnale, siis toimus meie spordipäev kahes osas - kell 10 alustasid tegevustega Virmalise maja rühmade lapsed ning kell 11 saabus Videviku maja spordilaste kord.

Loomulikult eelnes tõsisemale pingutusele soojendus õpetaja Jelena juhtimisel! Ja õppeaasta viimasel suurel lasteaia spordipäeval oli lastel võimalus sooritada erinevaid viskeid liivakotikestega, võistelda teatejooksudes ja läbida võidujooks 30m pikkusel distantsil. Kõigil lastel oli võimalus ennast proovile panna ja soovi korral võrrelda oma saavutusi eakaaslastega. 

Spordipäeva jäi lastele meenutama võistlusel osaleja medal ning viiele lapsele ka 30 m sprindis  saavutatud 1.-3. koha diplomid.